Здравейте,момчета и момичета! Имам въпрос относно тази джаджа Банджо за гипсокартон- Ефективна ли е? Заслужава ли си парите? Има ли някой,който да я ползва,за да изкаже мнение? Ще е за подарък и наистина искам да е нещо,което влиза в употреба и си заслужава. Моля Ви за мнение ...
Chefo77 - майстор
$4en ги предлага, който е пробвал се е изказал добре за тях.
съб ное 10, 2018 10:59 pmChefo77 написа:
$4en ги предлага, който е пробвал се е изказал добре за тях.
Прочетох другата тема,но по-скоро се говореше за цената,като изключим 1-2 коментара. Искаше ми се някой просто да каже "да,имам го,заслужава си" или пък точно обратното. Когато звънях на сайта,от който мисля да го купувам ,естествено бяха много положително настроени спрямо банджото,но пък това е бизнес,все пак. Притеснява ме дали ще вкара точното количество разтвор във фугата ,преди полагането на лентата,дали пък няма да е малко. И между другото приемам и идеи за други инструменти ,свързани с гипсокартон, като изключим винтоверти и подемници, защото ги има налични. Благодаря ☺
plamen6703 - майстор
Дай пари за подарък и да си купи каквото сам си избере за тях, може да добави още пари и да си купи нещо по-добро. Това да купуваш на някой инструменти за подарък е несериозна работа и нещо като непоискано добро :wink: ! :partyman:
нед ное 11, 2018 10:46 amplamen6703 написа:
Дай пари за подарък и да си купи каквото сам си избере за тях, може да добави още пари и да си купи нещо по-добро. Това да купуваш на някой инструменти за подарък е несериозна работа и нещо като непоискано добро :wink: ! :partyman:
Благодаря за мнението,макар и не по темата. Моля,ако имаш наблюдение относно инструмента, да го споделиш.
jekasus - майстор
Ако човека, за който подарък, работи основно със Шитрок, е добър подарък...
Жените може да се мусят на тигани и тенжери, но аз на хубав инструмент само ще се радвам :-D
Много благодаря 😊 Основно с шитрок работи,надявам се наистина да му е от полза. А работил ли си с такова нещо ?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет ное 16, 2018 10:36 pmjekasus написа:
...
Жените може да се мусят на тигани и тенжери, но аз на хубав инструмент само ще се радвам :-D
Това е голяма тема :-)

Тема "Банджо за гипсокартон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: