Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Здравейте питах няколко човека каква е нужната мощност за едно домакинство с нормални потребления като:бойлер,готварска печка,климатик, общо взето нужните неща за домакинството казаха ми че реално чез ти слага прекасвач 32 ампера и попринцип това са малко повече от заявените 6кw реално са около 8кw който са достатачно за едно домакинство друго мнение е че мощността трябва да е поне 15kw и прекасвач 63ампера моля да ме насочите тези 6 кw с бушон 32 ампера в главното табло след елед електромера дали са достатачни :?:
moimoimoi - майстор
слагай 6кв ако имаш проблем винаги може да доплатиш за 15кв
при евн за 6 кв искат по спомен около 600лева а за 15кв около 2300лева
fox_vt - майстор
Тия 32 А са пълен ташак дето ги слагат за евтина партида. Три киловата бойлер и 3киловата печка и чао. Изобщо не стигат и започваш да правиш компромиси 2 кв бойлер слаба фурна никакви климатици.
krasi92 - майстор
чет ное 29, 2018 6:25 pmfox_vt написа:
Тия 32 А са пълен ташак дето ги слагат за евтина партида. Три киловата бойлер и 3киловата печка и чао. Изобщо не стигат и започваш да правиш компромиси 2 кв бойлер слаба фурна никакви климатици.
+1.Няма всеки ден да обикаляш по офисите.
sts - специалист
Ако няма централно парно и топла вода оптимална партида е до 12 кW.
iliya_i - майстор
Разликата м-у до 6 кВ и от 7 до 15 кВ, според тарифата е 252.00 лева. Струва ли си компромисите, непрекъснато смятане и изключване на един консуматор, за да се включи друг?

Все пак тези 252 лева не се пращат всеки месец, а еднократно и са до живота на сградата.
dts000 - помощник
чет ное 29, 2018 7:15 pmiliya_i написа:
Разликата м-у до 6 кВ и от 7 до 15 кВ, според тарифата е 252.00 лева. Струва ли си компромисите, непрекъснато смятане и изключване на един консуматор, за да се включи друг?

Все пак тези 252 лева не се пращат всеки месец, а еднократно и са до живота на сградата.

+1 Подкрепям! 6 кВ не са достатъчни. Постоянно ще ти изключва бушона и все ще трябва да изключваш някой уред.

Тема "Стигат ли 6kw" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: