• 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 310
Нека намерим най-тънките цени.
пишман_майстор - майстор
Този винтоверт на Лид'л има пълен клонинг , но в момента не мога да го намеря и не се сещам как му беше името. Засякох го случайно в нета, във фирма занимаваща се с търговия, на инструменти за сервизи. Предлага се в Бг. Ако не ме домързи по-късно, бих се помъчил да го потърся.
cholev - майстор
чет дек 06, 2018 3:25 pmпишман_майстор написа:
Този винтоверт на Лид'л има пълен клонинг , но в момента не мога да го намеря и не се сещам как му беше името. Засякох го случайно в нета, във фирма занимаваща се с търговия, на инструменти за сервизи. Предлага се в Бг. Ако не ме домързи по-късно, бих се помъчил да го потърся.
Намери човече, че иначе малко излагация.
Цялата серия е с еднакви батерии, идеология и дизайн пък ти откри некакъв клон на винтоверта. Чакаме
mgbagera - специалист
То и пневматичния гайковерт на Лидл има 1:1 клонинги. Вече два ми попадат от стария модел. Единия беше полиран (тип хром) а другия беше червен .
batVenci - специалист
То и на Райдер, пневматичния гайковерт е 1:1 със този от Лидл. Само дето май е малко по-скъп. Тъй че, скоро новата безчеткова техника на Лидл, произвеждана в Китай, ще я видим под други имена...
EDI - майстор
Райдър имат безчетков винтоверт от профи серията Индустриал.
acronym - помощник
Само че, за 5 стотака.

https://raidermashini.com/raider-indust ... ial?page=2

Иначе добре изглежда. Ама много му искат :-D

Ще ида утре да хвърля един поглед на лидълското творение.
nikolson - майстор
пет дек 07, 2018 3:39 pmacronym написа:
Само че, за 5 стотака.
===================================================================
Прикачен файл:
rdi.PNG
fore - майстор
5 стотака, но е Ударен, и с две батерии по 4 Ач !

Къде е само пробивен и с една батерия от 2,5 Ач и горният на Райдър.......... :idea:
cholev - майстор
пет дек 07, 2018 9:08 pmfore написа:
5 стотака, но е Ударен, и с две батерии по 4 Ач !

Къде е само пробивен и с една батерия от 2,5 Ач и горният на Райдър.......... :idea:
И за чий к*р ти е ударен кат' имаш перфораторния акумулаторен по спомен. Моя psbsa18 дето е ударен никога не съм го ползвал за удар при положение, че имам перфоратора. Даже като винтоверт ме съм го ползвал- само за пробиване. Ще завъртам винтове с кило и 800гр машина. Ха ха. Ей ги 12волтовите. На тех им е мерак да въртят винтове.
jekasus - майстор
cholev написа:
Моя psbsa18 дето е ударен никога не съм го ползвал за удар при положение, че имам перфоратора.
Кухите тухли не обичат перфоратори, дори слаби(1G), ударни дрелки по-добре представят.
Удар само в тия глупави (мразим ги) тухли...
  • 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 310

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: