• 1
  • 2
Всички имаме коли, нали ?
kolev_k - специалист
ср дек 12, 2018 7:29 pmben84 написа:
Със сигурност ще сглобиш нещо не както му е реда, независимо дали поради незнание или невнимание. Ще четеш из форуми и книги и ще научиш много за ДВГ или ще се откажеш. Може и динамометричен ключ да си купиш от Лидъл :-D

И аз като колегата ще те попитам, искаш да караш или ремонтираш?
Тука малко ме обиди.Аз тоя мотор(МЗ)съм го разглобявал до последното болтче,зъбчатка,и всякакъв чарк който си помислиш.А на въпроса отговарям:искам да го прочистя и да карам.Няма нужда от ремонт.
ben84 - специалист
чет дек 13, 2018 12:15 pmkolev_k написа:
ср дек 12, 2018 7:29 pmben84 написа:
Със сигурност ще сглобиш нещо не както му е реда, независимо дали поради незнание или невнимание. Ще четеш из форуми и книги и ще научиш много за ДВГ или ще се откажеш. Може и динамометричен ключ да си купиш от Лидъл :-D

И аз като колегата ще те попитам, искаш да караш или ремонтираш?
Тука малко ме обиди.Аз тоя мотор(МЗ)съм го разглобявал до последното болтче,зъбчатка,и всякакъв чарк който си помислиш.А на въпроса отговарям:искам да го прочистя и да карам.Няма нужда от ремонт.
Не съм имал за цел да те обиждам но въпросът ти ме наведе на мисълта, че за първи път ти се случва да подкараш двигател. Пък и аз ти разказах моята история и неволи :-D
И като си го разглобявал, къде имаше натрупани мърсотии, които заслужават специално внимание?
Последното също не е заяждане, щото в момента се занимавам с едно престояло трабантче, ама освен да му сменя релето за зареждане и няколко маркуча - нищо не съм му мил. Пък то си работи перфектно.
  • 1
  • 2

Тема "Мотор не е каран от 10+години" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: