• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
bmahob - майстор
чет дек 13, 2018 11:18 pmBranimir195 написа:
Вечерта я сложих на 50гр на водата.През ноща като се събудих темп на водата беше на 72. Когато е в модулация не трябва ли само да подържа зададената темп на водата
Модулацията е просто първа, ако искаш да не качва толко на първа намали и мощността само на нея, толкова за да задържа задаьената и да не качвас много, изключването stand by режима не е прпоръчителен пише го в упътването, квоа ще стане като стигне 80гр .....включва се защитата :-D която колегата твърди че нямате я което силно се съмнявам
diqn88 - специалист
Не е лошо да споделиш с факти за непросветените коя е тази защита. В кое меню точно и как е описано
Zhivkov - помощник
Branimir, n-9-6-32 Time breaking, как е настроен?
bmahob - майстор
пет дек 14, 2018 12:32 pmdiqn88 написа:
Не е лошо да споделиш с факти за непросветените коя е тази защита. В кое меню точно и как е описано
Никъде в менюто :-D само че всяка средно добра камина предполагам има термозащита на бункера и на водната риза, есното е когато се покачи т в бункера за да не се запалиш гаси камината , другото е за да не ти гръмне водната риза при авария при доатигане на 80гр гаси печката и при мен специално избива един бутон отзад и докато не го натиснеш няма палене, мисля че на диаплея изписва safety thermal Инак искам да помогна пък ти на всеки пост се петелчиш :?
bmahob - майстор
съб дек 15, 2018 11:32 pmdiqn88 написа:
Мхм ясен си ми 😊 :-D
:?:
съб дек 15, 2018 11:32 pmdiqn88 написа:
Мхм ясен си ми 😊 :-D
И коооо?
Branimir195 - помощник
съб дек 15, 2018 2:49 pmZhivkov написа:
Branimir, n-9-6-32 Time breaking, как е настроен?
Нагласен е на 0.2
Branimir195 - помощник
Искам да ви попитам за съвет.
Как е по добре да оставя камината дали да изгасва като достигне зададената темп.на стаята и като стане 2гр под зададената да запалва или да и изключа режима stand by и да не изгасва изобщо ( в този случай стой на степен 1 и подържа темп постоянно) така като гледам и при двата случая ми отиват поне 1.5 чувалчета за 24ч.
filmatoplo - майстор
Остави я да работи постоянно ,поне в студа .
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Пелетни камини tim sistem" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: