• 1
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 124
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
чет дек 27, 2018 10:07 pmkamenenator написа:
Като направих настройката на 40 я пробвах, даже на 30 секунди зареждане пак си палеше, но реших да не прекалявам та го оставих на 40.
Откакто изчистих датчика - 1-2 часа вече - си бичи на 51-2 градуса и не гаси. Ако и утре е така значи е било от него.
Хубу. Се пак са намери причината и дано е само тя!
Контролери!!!
Evgeniy - майстор
Ако пали скоро (1-3 часа) след гасене, вътре има въгленчета и това, колко пелети зареждаш не е критерий за запалване.
Важно е на студена горелка колко са нужни за запалването.
чет дек 27, 2018 10:34 pmEvgeniy написа:
Ако пали скоро (1-3 часа) след гасене, вътре има въгленчета и това, колко пелети зареждаш не е критерий за запалване.
Важно е на студена горелка колко са нужни за запалването.
Важно е и на коя степен, с какво подаване и колко време е горяла, преди да е подаден сигнал гасене. Има значение и кучето колко пъти е излизало, щото може да се подаде сигнал за палене половин час след изгасяне. Сериозен съм. Русе също даде идея с изчакването. Въпрос на индивидуални нужди и вкус са фините настройки.
Евгени, живота е сложен.
Сега размишлявам за Homematic IP. Главите са ясни, ама май нямат интернет ключ, дето да ми пали котела, а не ми се вижда оправдано да дам 170-80 пари за стайния им, дето не ми трябва.
stefan33 - специалист
Някой може ли да зададе 4,6 секунди доза,независимо на коя степен през натурела смарт хоум
Sabonis - специалист
нед яну 06, 2019 1:59 pmstefan33 написа:
Някой може ли да зададе 4,6 секунди доза,независимо на коя степен през натурела смарт хоум
от телефона нямам достъп до тези настройки
stefan33 - специалист
нед яну 06, 2019 2:02 pmSabonis написа:
нед яну 06, 2019 1:59 pmstefan33 написа:
Някой може ли да зададе 4,6 секунди доза,независимо на коя степен през натурела смарт хоум
от телефона нямам достъп до тези настройки
Става въпрос за присадена натурела с цветния дисплей на фероли.Имам достъп до всички настройки от телефона.Като задам 4,6 сменя го на 4,5.
Sabonis - специалист
нед яну 06, 2019 2:11 pmstefan33 написа:
нед яну 06, 2019 2:02 pmSabonis написа:
нед яну 06, 2019 1:59 pmstefan33 написа:
Някой може ли да зададе 4,6 секунди доза,независимо на коя степен през натурела смарт хоум
от телефона нямам достъп до тези настройки
Става въпрос за присадена натурела с цветния дисплей на фероли.Имам достъп до всички настройки от телефона.Като задам 4,6 сменя го на 4,5.
с каква програма имаш достъп,аз съм грейко стар и wi fi но нямам достъп до такива настройки
stefan33 - специалист
нед яну 06, 2019 2:36 pmSabonis написа:
нед яну 06, 2019 2:11 pmstefan33 написа:
нед яну 06, 2019 2:02 pmSabonis написа:


от телефона нямам достъп до тези настройки
Става въпрос за присадена натурела с цветния дисплей на фероли.Имам достъп до всички настройки от телефона.Като задам 4,6 сменя го на 4,5.
с каква програма имаш достъп,аз съм грейко стар и wi fi но нямам достъп до такива настройки
Натурела смарт хоум.Виж в сайта на натурела.Трябва да свържеш wi fi модула с интернет,да се регистрираш тук
https://iot.naturela-bg.com/Account/Login
LazarGanev - "Велик майстор"
нед яну 06, 2019 2:52 pmstefan33 написа:
нед яну 06, 2019 2:36 pmSabonis написа:
нед яну 06, 2019 2:11 pmstefan33 написа:

Става въпрос за присадена натурела с цветния дисплей на фероли.Имам достъп до всички настройки от телефона.Като задам 4,6 сменя го на 4,5.
с каква програма имаш достъп,аз съм грейко стар и wi fi но нямам достъп до такива настройки
Натурела смарт хоум.Виж в сайта на натурела.Трябва да свържеш wi fi модула с интернет,да се регистрираш тук
https://iot.naturela-bg.com/Account/Login
За Грейко е орязана тази възможност за горивни настройки през телефона с цел безопасност.
stefan33 - специалист
Еее.. Не знаех.Решението нова платка от натурела!Всеки сам си решава.И до какво имат достъп грейковците?
  • 1
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 124

Тема "НАТУРЕЛА" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: