• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 31
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
вт дек 04, 2018 10:26 amVasil82 написа:
Свали главата и погледни около стерженчето дали има врътка с цифри!
Да има цифри,папулката е сложена на МАХ
[/quote]
Продължава ли да шуми тоя радиатор? Виж я тая папулка, дали всъщност не е навита, щото след МАХ виднага идва МIN, хаха. Ще разбереш, като натиснеш стерженчето.Ако няма ход, значи е навита, инак хода е от 2.5 да 4мм. Бе навий я, развий и веднага ще ти стане ясно. При напълно навита папулка, направи една отметка с маркер срещу МIN! После развий на 3 или 4!
Ади опраяй го вече, че зимата доди!
levski1313 - помощник
Добър ден на всички и весело посрещане на празниците! Имам питане - имам камина термолукс 25 кв. На контролера не ми излиза опцията за температура на газовете (имам на въздуха и водата)? Също и при степените на мощността (1,2,3,4,auto), на каквато и степен да работи, като натисна + за да видя на коя степен работи, винаги изписва в скоби 1? Ще имам други въпроси, но засега толкова. Благодаря предварително.
нед дек 02, 2018 1:50 pmVasil82 написа:
Мога ли да я сваля докато парното работи
Здрасти, опитай на 0,5 bar ,aз съм така и нямам шум
пон дек 24, 2018 4:09 pmlevski1313 написа:
Добър ден на всички и весело посрещане на празниците! Имам питане - имам камина термолукс 25 кв. На контролера не ми излиза опцията за температура на газовете (имам на въздуха и водата)? Също и при степените на мощността (1,2,3,4,auto), на каквато и степен да работи, като натисна + за да видя на коя степен работи, винаги изписва в скоби 1? Ще имам други въпроси, но засега толкова. Благодаря предварително.
Здрасти, когато на дисплея си на температура на стаята натисне + да ти покаже/3/ и интернет това са зимните газове
За степените когато ти е на дисплея показва на коя степен е с интернет почва да мига и +,_ си ги местиш и пак ентер
нед дек 30, 2018 11:38 amIvan_8410 написа:
пон дек 24, 2018 4:09 pmlevski1313 написа:
Добър ден на всички и весело посрещане на празниците! Имам питане - имам камина термолукс 25 кв. На контролера не ми излиза опцията за температура на газовете (имам на въздуха и водата)? Също и при степените на мощността (1,2,3,4,auto), на каквато и степен да работи, като натисна + за да видя на коя степен работи, винаги изписва в скоби 1? Ще имам други въпроси, но засега толкова. Благодаря предварително.
Здрасти, когато на дисплея си на температура на стаята натискаш + да ти се покаже/3/ и натискаш ентер, това са димните газове
За степените когато със стрелките стигнеш до менюто за степените,каквото показва на нея степен работи,с ентер почва да мига и с +,_ си ги местиш и пак ентер да го запамети
Vasil82 - напреднал
нед дек 30, 2018 11:28 amIvan_8410 написа:
нед дек 02, 2018 1:50 pmVasil82 написа:
Мога ли да я сваля докато парното работи
Здрасти, опитай на 0,5 bar ,aз съм така и нямам шум
0.5 бара ти е когато не е запалена така ли
пон дек 31, 2018 3:15 pmVasil82 написа:
нед дек 30, 2018 11:28 amIvan_8410 написа:
нед дек 02, 2018 1:50 pmVasil82 написа:
Мога ли да я сваля докато парното работи
Здрасти, опитай на 0,5 bar ,aз съм така и нямам шум
0.5 бара ти е когато не е запалена така ли
Да когато не е запалена е 0.5 ,по добре я свали докато не гори иначе кото угасне ще е 0.1 ,0.2налягането не че е проблем
levski1313 - помощник
нед дек 30, 2018 7:40 pmIvan_8410 написа:
нед дек 30, 2018 11:38 amIvan_8410 написа:
пон дек 24, 2018 4:09 pmlevski1313 написа:
Добър ден на всички и весело посрещане на празниците! Имам питане - имам камина термолукс 25 кв. На контролера не ми излиза опцията за температура на газовете (имам на въздуха и водата)? Също и при степените на мощността (1,2,3,4,auto), на каквато и степен да работи, като натисна + за да видя на коя степен работи, винаги изписва в скоби 1? Ще имам други въпроси, но засега толкова. Благодаря предварително.
Здрасти, когато на дисплея си на температура на стаята натискаш + да ти се покаже/3/ и натискаш ентер, това са димните газове
За степените когато със стрелките стигнеш до менюто за степените,каквото показва на нея степен работи,с ентер почва да мига и с +,_ си ги местиш и пак ентер да го запамети
Добър вечер! За много години!
В меню температура имам само 2 опции : 1- за стайна температура и 2- за температура на водата. Когато натисна + и - има само двете опции. А мощността си променям 1-2-3-4-auto без проблем, но нали като натисна + трябва да ми показва на коя степен работи. При мен винаги показва [1], без значение на коя степен съм пуснал 🤔
вт яну 01, 2019 5:37 pmlevski1313 написа:
нед дек 30, 2018 7:40 pmIvan_8410 написа:
нед дек 30, 2018 11:38 amIvan_8410 написа:


Здрасти, когато на дисплея си на температура на стаята натискаш + да ти се покаже/3/ и натискаш ентер, това са димните газове
За степените когато със стрелките стигнеш до менюто за степените,каквото показва на нея степен работи,с ентер почва да мига и с +,_ си ги местиш и пак ентер да го запамети
Добър вечер! За много години!
В меню температура имам само 2 опции : 1- за стайна температура и 2- за температура на водата. Когато натисна + и - има само двете опции. А мощността си променям 1-2-3-4-auto без проблем, но нали като натисна + трябва да ми показва на коя степен работи. При мен винаги показва [1], без значение на коя степен съм пуснал 🤔
За много години, моята е купувана 2017, при мен има и /3/, а за степените като си на тях без да натискаш + не показва ли на която си,иначе и аз като натисна + ми показва 1
Vasil82 - напреднал
Знаете ли как може да се намаля времето за което се подават пелети и на колко градуса държите водата
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 31

Тема "Пелетна камина Thermolux" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: