Всичко за дърводелството
vbwooddesign - напреднал
пет окт 05, 2018 10:02 amnull написа:
пон окт 01, 2018 1:16 pmnull написа:
...Търся цанга 8мм за hitachi m12v2...
Да кажа, че цангите от Sparky X 150CE стават и цените им са МНОГО по-различни (около 5лв)
Скоро си купувах цанга за Спарки - 8 мм ми излезе към 17 лева с доставката от Баш Майстора, не са по 5 :)
nikolson - майстор
Някой ако иска фрезер, да си прави таблени вратички с 8 мм цанга, да свирка.
bulhomes2 - майстор
Свиркам. Не, че ми трябва, ама май нямам такъв...
mavryt4o - майстор
нед яну 27, 2019 7:43 pmnikolson написа:
Някой ако иска фрезер, да си прави таблени вратички с 8 мм цанга, да свирка.
Много благородно браво и аз съм с 8мм но мисля че има хора по нуждаещи се.
Привет на всички!
Доста прочетох темата (няколко пъти), но честно казано ми стана каша в главата. Попаднах на това https://dwt.bg/oberfreza-of-2100-v?limit=100 и ми се стори прилично.
Ако някой е хващал нека даде мнение, като идеята разбира се не е за професионална употреба.
Благодаря предварително!!!
Chefo77 - майстор
Не се занимавай с тези марки за тези пари.
Виж тази:

https://www.profesionalnatehnika-bg.com ... kt-frezeri
Buliviv - специалист
съб апр 27, 2019 6:35 pmChefo77 написа:
Не се занимавай с тези марки за тези пари.
Виж тази:

https://www.profesionalnatehnika-bg.com ... kt-frezeri
Подкрепям !
Преди време Chefo и аз го послушах и не сбърках.
TACHO - специалист
Здравейте,

не знам дали въпросът ми е за тук, но да се пробвам :)
Имам една оберка от Лидл: Parkside POF 1200 A1. Онзи ден я отворих, за да й сменя четките и да почистя бутона за пускане, защото се беше напълнил с фин прах. За съжаление нямах телефон под ръка, за да направя снимка и нарисувах на лист начина на връзване на кабелите на бутона, но малкият се завъртял в гаража и изхвърлил листа. И сега се чудя как бяха вързани.
Молбата ми е някой, който има такава оберка, дали би развил двата винта на капачката на дръжката с бутона и да направи една снимка на подредбата на кабелите на бутона за пускане?
Предварително благодаря!
mitko64 - майстор
пон юни 17, 2019 11:53 amTACHO написа:
Здравейте,

не знам дали въпросът ми е за тук, но да се пробвам :)
Имам една оберка от Лидл: Parkside POF 1200 A1. Онзи ден я отворих, за да й сменя четките и да почистя бутона за пускане, защото се беше напълнил с фин прах. За съжаление нямах телефон под ръка, за да направя снимка и нарисувах на лист начина на връзване на кабелите на бутона, но малкият се завъртял в гаража и изхвърлил листа. И сега се чудя как бяха вързани.
Молбата ми е някой, който има такава оберка, дали би развил двата винта на капачката на дръжката с бутона и да направи една снимка на подредбата на кабелите на бутона за пускане?
Предварително благодаря!
Пусковият бутон е с 6 номерирани клеми. Захранващият кабел(този с щепсела) отива кафявият в клема 2, а синият в 1. Двата кабела(пак син и кафяв) които излизат от фрезата са сдвоени с черните кабели на жълта плочка(предполагам кондензатор) в общи каб. обувки. Тука вече син+черен отиват в клема 5, а кафяв+черен отиват в 3. Клеми 4 и 6 са празни.
Какви четки ползваш за смяна, от какво? Да си знам ако ми се наложи, че имам два броя от същия модел.
TACHO - специалист
Благодаря ти за отговора!

Четките не знам от какво са. От магазина взех със сходен размер, нямаше точно същия. Наложи се малко да ги поизпиля и понаглася пластината отзад, но станаха. Не съм търсил специално в сервиза на парксайд.

Тема "Фреза и оберфреза." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: