• 1
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 310
Нека намерим най-тънките цени.
plamen6703 - майстор
вт яну 08, 2019 10:03 amkalin.angelov написа:
вт яну 08, 2019 8:37 amAndri01 написа:
199 лв,после на 150 и пак го вдигнаха на 199.
Аз тъкмо мислех да си взема някакво малко инверторно електроженче за домашни хоби нужди - но сега се разколебах дали да не е това телоподаващо. без да имам опит знам, че с него би трябвало да се работи по лесно. Въпроса е колко скъп консуматив е телта. Някой с мнения за продукта?
Не се разколебавай, за 200 лв. можеш да си купиш много добър за нуждите ти инверторен електрожен примерно от Аргомаркет.
На това телоподаващо няма да можеш да разчиташ така както на инверторния електрожен :wink: !
Успех в избора! :partyman:
kalin.angelov - помощник
вт яну 08, 2019 11:28 amplamen6703 написа:
вт яну 08, 2019 10:03 amkalin.angelov написа:
вт яну 08, 2019 8:37 amAndri01 написа:
199 лв,после на 150 и пак го вдигнаха на 199.
Аз тъкмо мислех да си взема някакво малко инверторно електроженче за домашни хоби нужди - но сега се разколебах дали да не е това телоподаващо. без да имам опит знам, че с него би трябвало да се работи по лесно. Въпроса е колко скъп консуматив е телта. Някой с мнения за продукта?
Не се разколебавай, за 200 лв. можеш да си купиш много добър за нуждите ти инверторен електрожен примерно от Аргомаркет.
На това телоподаващо няма да можеш да разчиташ така както на инверторния електрожен :wink: !
Успех в избора! :partyman:
Мислиш ли, че инверторния е по добър вариант? Аз дори мога да взема такъв на дистрибуторска цена, което ще смъкне едни 50 лв. докато при парксайда няма такава отстъпка.
batVenci - специалист
С телчарката може да заваряш ламарини, поне аз не знам с инвертор да може да се заварят ламарини...
kozl - майстор
batVenci написа:
С телчарката може да заваряш ламарини, поне аз не знам с инвертор да може да се заварят ламарини...
Бат Венци - каков ти е критерия за ламарина :?
Пиши дебелини :roll:
Ако мислиш за ламарина по коли
електрожена мноо бързо я топи :cry:
Andri01 - майстор
При 1,5 мм мм върши работа ,при това в ръцете на самоук любител заварчик! Ще потърся из фурдата по тънка и ще пробвам. :)
plamen6703 - майстор
вт яну 08, 2019 4:09 pmkalin.angelov написа:
Мислиш ли, че инверторния е по добър вариант? Аз дори мога да взема такъв на дистрибуторска цена, което ще смъкне едни 50 лв. докато при парксайда няма такава отстъпка.
Калинка, зависи кой инверторен електрожен имаш предвид, не всеки инверторен електрожен е добър избор дори и на дистрибуторски цени. Темата е за лидълски инструменти, но в търсачката пусни този модел DEL MMA 145 от АИГ, за тия пари е "трепач" и получаваш уред от авторитетен търговец с 48 м-ца гаранция и много добър съпорт. Сега погледнах, че Аргомаркет са изчерпали подобен на този уред, те също са много добър избор, но крайния избор е изцяло в твои ръце.
Ето ти и един лош вариант https://www.olx.bg/ads/user/lU52/ това е боклук!
На "телчарката" на Лидъл по-малко се надявай, тя е за инцидентни ремонти и леки натоварвания! :partyman: :partyman:
Последна промяна от plamen6703 на чет яну 10, 2019 9:34 am, променено общо 1 път.
cholev - майстор
вт яну 08, 2019 10:29 amVirtex написа:
..
Линка иска име и парола, ако може да ги споделиш и тях, за да знаят хората :-D :-D
За лаиците име и парола, напредналите натискат по менюто горе- консумативи за заваръчна техника :lol:

http://pchelata.eu/Заваръчни-Консуматив ... -електроди
бре даже направо парксайд 15лв
http://pchelata.eu/Заваръчни-Консуматив ... о-parkside
ben84 - специалист
Баща ми е бил цял живот заварчик. Само под вода де не е заварявал и неще и да чуе за тоя тип телоподаващо.
Никой професионалист не би си го причинил си мисля аз. Ни риба ни рак.
Обаче като гледам клипчетата ми се чини по-удобно от някой хоби електрожен за същата пара и тоя път мисля да не го послушам и да отнеса един брой за лична употреба.
Пък да видим какво ще му е мнението като го пробва.
cat - специалист
За самата телчарка нищо не мога да кажа не съм работил с такова , но 22 лв за килограм тел ми се вижда много скъп консуматив . Още нещо тя тънко ще заварява а дебело дали ще може да работи .
kozl - майстор
Ако става на дъртата кола за тенекето и от време на време за кърпеж, мое би си заслужава цената на тело, като се има в предвид, че не требе газова бутилка :?
А за дебелото и я имам ел.жен, при тва инверторен :roll: ма не е по темата :|
  • 1
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 310

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: