• 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 310
Нека намерим най-тънките цени.
koveslav - майстор
Някъде пишеше,че по-големия процент телове използвани в щатите били от този тип-самозащитни.Има много модели подобни апарати,специализирани за работа с такава тел-някой работещи по-добре,други са съвсем лаишки.И Редко и Линкълн(не сравнявам последните две марки) и кои ли още не по-големи и по-малки фирми имат такива специализирани модели телоподаващи.Резултата е преди всичко компактност и лекота на апарата,но консуматива е скъп.Между другото в АИГ тела е по-евтин от това което показахте,говорим за около 15-на лв ролка 1кг или 0,9кг.. не помня точно,последно съм взимал от тях преди около две години такава тел.
Въпроса е,че модела от Лидъл,който обсъждате е от най-елементарните такива апарати.По други форуми ги отваряха,обсъждаха-наистина това е един от най-елементарните апарати на пазара.Не знам дали правилно чух,но май нямал дори и изправител-това и мен ме учуди,но...Ако държите заваръчния ви апарат да е точно от Лидъл,според мен 80 амперовия им инверторен електрожен би ви бил по-полезен и по-универсален уред в сравнение с точно това телоподаващо.Така и не видях някой да е показал,че е направил прилична заварка с това телоподаващо,а и освен това работата с 2м вграден (несменяем поне докато е в гаранция)шланг в комбинация със само 1,5м кабел маса(също несменяем,не е с байонет) си е чисто мъчение при повечето ситуации.
cholev - майстор
ср яну 09, 2019 9:32 pmkoveslav написа:
...Не знам дали правилно чух,но май нямал дори и изправител-това и мен ме учуди,но...
Браво. 32в право напрежение на изхода не са от изправител, а от божията промисъл :-D
fore - майстор
Чолев покажи снимки с шевовете дето си ги направил.
Аз с моята телчарка и газ Каргон е мога да кажа че съм 100% доволен. Но ти ще ни удариш в земята с тази 40-90 амперова играчка.

Таман започваш да увеличаваш тока и то свършило...... изправителя диоден ли е или е по инверторен......
plamen6703 - майстор
Цял филм с това телоподаващо :-D сякаш е проблем да се удължи кабел масата с по-дълъг кабел и докато е в гаранция машината :wink:

Тук вече филма става все по "интересен" и бисерите се увеличават:
изправителя диоден ли е или е по инверторен

За тия пари и 36 месечна гаранция е напълно прилична машина, за който му трябва! :partyman:
fore - майстор
plamen6703 по голям бисер от тебе тук няма ! Съветите ги раздаваш като брошурите на Лидл..... :wink:

Вече си мисля че си щатен съветник на форума.
EDI - майстор
Забравяте, че машината е за в къщи, да накапе човек някой и друг детайл в годината, няма да прави производство, предполагам.
manobg - специалист
Никога не съм заварявал и никога не съм имал електрожен, нито съм пипал такова чудо. Налага ми се 2 пъти годишно да заварявам нещо и ходя при комшията. Както винаги обаче трябва да се осланям на неговото настроение и свободно време, та понякога може да почакам и седмица преди да ми свърши работа. Мисълта ми е това нещо ако си го взема, смятате ли че би ми било полезно за моите редки и малки заварки ? Не съм с две леви ръце, имам си дърводелска работилничка, работя добре с поялника и с каквото съм се захванал до сега, все съм го направил по-добре от повечето "майстори". Колата ми има нужда от някоя и друга кръпка и смятам лятото да я разколача и да си я направя сам.
plamen6703 - майстор
чет яну 10, 2019 10:16 ammanobg написа:
Колата ми има нужда от някоя и друга кръпка и смятам лятото да я разколача и да си я направя сам.
За тази работа това е твоя инструмент :) !
Успех! :partyman:
cholev - майстор
И другата седмица и телта на цена 8лв
manobg - специалист
чет яну 10, 2019 10:35 amcholev написа:
И другата седмица и телта на цена 8лв
Пуснаха ли вече офертата, че не я виждам.

edit:
Видях я, пуснали са го от четвъртък. Ми ако не ми мине котка път, ще се оборудвам.
  • 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 310

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: