• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
kolev_k - специалист
ами модифицирай я!пусни едно кабелче и на него едно мързеливче(дано знаеш какво е мързеливче) и готово.който го види с умиление ще си спомни за детските си години на село.
ПП.може да го сложиш с глимка и така даже ще е по-удобно.
aliensa - напреднал
чет яну 10, 2019 1:03 amkaio написа:
С едната ръка докосни лампата, а с другата докосни стена или заземен метален електроуред. Радио вълните едва ли пречат, но ниската влажност в помещенията или подовото покрите са възможна пречка.
Преди да направя този опит лампата се отпецна и почна да работи перфектно .. Нямам си на идея каква е причината просто работи вече .. :)

Благодаря за коментара ако пак откаже ще пробвам това
aliensa - напреднал
чет яну 10, 2019 3:48 pmkolev_k написа:
ами модифицирай я!пусни едно кабелче и на него едно мързеливче(дано знаеш какво е мързеливче) и готово.който го види с умиление ще си спомни за детските си години на село.
ПП.може да го сложиш с глимка и така даже ще е по-удобно.
Ако исках да изживявам детските си години с мързеланката има 100-ци лампи дето се продават с мързеланки :) Просто искам нещо по-модерно
FM STEREO - специалист
Тия лампи са боклуци, електрониката им сдава багажа, три такива преправих с мързеланка на една позната! Купи си нова и след време вика не работи, турай и мързеланка😀
aliensa - напреднал
чет яну 10, 2019 8:21 pmFM STEREO написа:
Тия лампи са боклуци, електрониката им сдава багажа, три такива преправих с мързеланка на една позната! Купи си нова и след време вика не работи, турай и мързеланка😀
пак спря да бачка , отказвам се изглежда нещо не е доизмислено
nikolov333 - майстор
Купил съм си 3-ри нощни лампи с докосване и димиране на три степени от Лидъл и у нас работят без проблем, но съм се екранирал яко от смущения с рабица в мазилката и скара в замазките.. :-D :lol: :lol:
gogo7777 - майстор
Аз нощната лампа я паля с поглед.
  • 1
  • 2

Тема "Проблем с нощна лампа" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: