Всичко за дърводелството
nautilus33 - майстор
Да питам нещо- ще правя една масичка от дърво и камък. Бях се насочил към полиестерната смола, защото частта с камъка искам да я залея със смола, т.е. камъните ще са в средата и празното пространство искам да го залея с прозрачна смола. Намерих полиестерна, защото знам че kuuul я ползва за изработка на купи. Обаче от магазина ми казаха, че може да се ползва само в комбинация със стъкломат и била чуплива иначе. Епоксидната ми идва малко скъпа за целта. Та, от къде мога да намеря подходяща смола за целта на изгодна цена.
Фитилчо - майстор
ср яну 16, 2019 12:31 pmkendal написа:
Каква случайност, и аз оня ден като рових за едни менгемета намерих същия шмиргел в подобно състояние,само че с основа без предпазители :lol: .
Основата е лесна, предпазителите не.... мисля основата да е от дъб...
Фитилчо - майстор
вт яну 15, 2019 11:23 pmkendal написа:
Фитил метни някоя снимка че тъй много постно на мохабет само :lol: .
Айде малко сминки тогава :?
Това сътворих днес.

Изображение Изображение Изображение Изображение
ZEDYCUS - майстор
:-D Знаем те, че си падаш по лъскавото. Покажи и стойката, като я сглобиш. Ако ти трябват размери мога да помогна. :partyman:
Фитилчо - майстор
вт яну 22, 2019 12:00 amZEDYCUS написа:
:-D Знаем те, че си падаш по лъскавото. Покажи и стойката, като я сглобиш. Ако ти трябват размери мога да помогна. :partyman:
Ванка,БЛАГОДАРЯ ..... по тялото ще я правя... :?
Дъбова основа с неръждаема планка отдолу за захващане(сатинирана) :wink: И картерите трябва да боядисам... чудя се какъв цвят... мислех си за синьо или сиво, тъмно :?
Кафяво няма ли да стои с дъбчето отдолу? Хмммм :?
ZEDYCUS - майстор
За цвят не мога да помогна, в акъла ми е само 'Зилен'. :mrgreen:
Фитилчо - майстор
вт яну 22, 2019 12:12 amZEDYCUS написа:
За цвят не мога да помогна, в акъла ми е само 'Зилен'. :mrgreen:
Само да не е оня от менгеметатааааа....
kendal - специалист
Лафа беше за друго Футиле,за някаква фреза подхвърли,та аз за нея ти писах :-D ,ба го и шмиргелЯ, толкоз труд за него хептен айляк си останал в тези люти зимни дни.
Фитилчо - майстор
Така е.... ора беС работа :-D
zz_stefanov - майстор
вт яну 22, 2019 9:38 pmФитилчо написа:
Така е.... ора беС работа :-D
Който си е надвил на масрафа, тъй е. Лъска си огледалната повърхност на инструментите :-D

Тема "Какво сътворих днес." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: