Ел. инструментите. Консумативи.
wanderer - специалист
това съм го имал, и наистина е много добро! за никакво сравнение с парксайд не може да иде реч.
ben84 - специалист
пон яну 21, 2019 3:01 pmtehnik84 написа:
Винтоверт Парксайд - не благодаря... Взех METABO и няма нищо общо!
При 70 към 300 щеше да е тъпо да имат общо :-D
Със здраве да си го ползваш!
cholev - майстор
mod edit: без връзка с темата
Последна промяна от Virtex на вт яну 22, 2019 9:17 pm, променено общо 1 път.
Причина: без връзка с темата
jekasus - майстор
cholev написа:
mod edit: без връзка с темата
Virtex, не знам какво е написал Чолев , но ония с метабото също е за триене...
Virtex - майстор
jekasus не смятам, че има прилики в постовете - cholev само хейти всичко различно от неговият неземен избор, докато tehnik84 не казва нищо против Parkside - само, че не го иска.

cholev си е трол на темата защо всичко различно от парксайд е прецаквация и съответно поредната офтопик дискусия мисля да се 'пресече' от началото :) Особено след някои от последните изяви...
jekasus - майстор
Virtex написа:
не смятам, че има прилики в постовете
И двамата рекламират опредеени стоки от определени магазини.
Virtex написа:
докато tehnik84 не казва нищо против Parkside - само, че не го иска
tehnik84 написа:
която ще имам с години и дълго ще ме радва!
Той дори не е запознат със марката Метабо.
Virtex написа:
cholev си е трол на темата защо всичко различно от парксайд
Прави си кефа, да се бъзика.
То и аз - колко години ме радват в живота инструментите на парксайд и че съм спестил излишни пари за подобни евро-китайски инструменти...
cholev - майстор
вт яну 22, 2019 11:33 pmVirtex написа:
jekasus не смятам, че има прилики в постовете - cholev само хейти всичко различно от неговият неземен избор, докато tehnik84 не казва нищо против Parkside - само, че не го иска.

cholev си е трол на темата защо всичко различно от парксайд е прецаквация и съответно поредната офтопик дискусия мисля да се 'пресече' от началото :) Особено след някои от последните изяви...
Човече не си обективен. И майка ти не е и лелята ти и целата ти рода :-D
И аз не казвам нищо против метабото- нормална машинка- ама да дадеш 300лв за нея си е както казваш 'неземен избор'
zz_stefanov - майстор
вт яну 22, 2019 11:55 pmcholev написа:
вт яну 22, 2019 11:33 pmVirtex написа:
jekasus не смятам, че има прилики в постовете - cholev само хейти всичко различно от неговият неземен избор, докато tehnik84 не казва нищо против Parkside - само, че не го иска.

cholev си е трол на темата защо всичко различно от парксайд е прецаквация и съответно поредната офтопик дискусия мисля да се 'пресече' от началото :) Особено след някои от последните изяви...
Човече не си обективен. И майка ти не е и лелята ти и целата ти рода :-D
И аз не казвам нищо против метабото- нормална машинка- ама да дадеш 300лв за нея си е както казваш 'неземен избор'
Чолев, ми то да даваш по сто лева са всеки появил се в лидъл боклук, също е 'неземен избор".


Vırtex, не се ли вижда тъпата реклама в поста и подписа на техника. Не знаех, че баш майстора толкова са я окъсали.
пон яну 21, 2019 3:01 pmtehnik84 написа:
Винтоверт Парксайд - не благодаря... Взех METABO и няма нищо общо! И като усещане и при работа съм много по-доволен. Да, заделих малко повече пари, но качеството и удоволствието е уникално. Мисля, че това ще е машинка, която ще имам с години и дълго ще ме радва! Освен това в куфарчето събрах и малък, лазерен нивелир, комплект накрайници, както и други дреболии. Вече не обикалям с няколко различни кутии, всичко важно е на едно място.
Chefo77 - майстор
Надали е реклама, Баша много слабо продават Метабо - наблягат на други марки. А и да е, е подвеждаща, служителите далеч не са "отлични консултанти" и това го разбира всеки, който малко повече се интересува от техника и се е сблъсквал с тях :wink: Ники Клочев може да вземе отношение по този въпрос :lol: :lol: :lol:
kozl - майстор
вт яну 22, 2019 7:29 pmben84 написа:
пон яну 21, 2019 3:01 pmtehnik84 написа:
Винтоверт Парксайд - не благодаря... Взех METABO и няма нищо общо!
При 70 към 300 щеше да е тъпо да имат общо :-D
Със здраве да си го ползваш!
Според мен имат много общо (като почнем с това, че и двете са читайчета :wink: ) и след общото, Метабото превъзхожда Парксайда по:
въртящ момент;
капацитет и брой на батериите;
големина на куфара :lol: ;
по-трудно сваляне на патронника;
надявам се и на повече дълготрайност;
по-дълъг, но не толкова сигурен като Лидълския гаранционен срок (май зависи от къде е закупен :? )
по-голямята си цена (аз платих и повече от рекламата по-горе, за мерака и за 5 г. гаранция :sad: )

Тема "Винтоверти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: