Всички имаме коли, нали ?
mr.stanchev - напреднал
Здравейте.
Не намерих подобна тема тук, да не кажа въобще за гореспоменатия автомобил.
Хареса ми. Достъпна цена, газова (фабрична), прилични коне, изчистен и опростен интериор. Виждам че до 2010 са с предно а тези след 2010 са 4х4.
Имате ли подобен автомобил и бихте ли споделили мнение за него?
Насочили сме се към покупка на кола до 4-4500 лв. и един от автомобилите на който се спряхме е този.
Ще съм благодарен на мнения.
шоп - майстор
За толкова пари получавате и толкова кола. Няма да сте очаровани. Италиянска работа, фиат.

От към LPG и метан нямат проблеми.

Имам познат с такава кола.

Проблемна кола, която и за 2500-3000 лв не може да я продаде на вторичния пазар. Няма търсене :idea:
Chefo77 - майстор
Малко офтопик, но добре че е тази тема, за да чуя изобщо за тази марка!
Благодаря Ви!
mr.stanchev - напреднал
пон яну 28, 2019 3:16 pmшоп написа:
За толкова пари получавате и толкова кола. Няма да сте очаровани. Италиянска работа, фиат.

От към LPG и метан нямат проблеми.

Имам познат с такава кола.

Проблемна кола, която и за 2500-3000 лв не може да я продаде на вторичния пазар. Няма търсене :idea:
Благодаря за коментара!
Надявах се поне първия такъв да е от човек, който е видял първо недостатъците.

ПП. Какво точно ще рече в случая проблемна кола - имал съм VW, Skoda, Ford и съм сменил няколко модела. Фиат не съм карал :) ,
но откъм проблеми съм се сблъсквал с какво ли не.
Мерси на всички за коментарите, предварително!
plamen6703 - майстор
Виж тази обява https://www.olx.bg/ad/dr5-1-6i-CID360-ID7Hwmh.html познавам тази кола и мога да ти кажа, че този човек никога не би помислил повече да си купи такава кола, а ти ако искаш може да я купиш от него, със сигурност ще ти направи "отстъпка" от цената :wink: ! Бих ти препоръчал "Фиат" с двигател 1.9 JTD, ако държиш да е "Фиат" :partyman:

Тема "DR 5 1.6i" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: