• 1
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 98
  • 310
Нека намерим най-тънките цени.
batVenci - специалист
Батерията на въпросния винтоверт изчезна някъде вчера следобяд към три и половина. Първо минах и всички винтоверти бяха затворени в куфарчетата си. После след малко се завъртях отново и видях отворен куфар. Любопитен разгледах винтоверта по подробно, особено сваляемия патронник. И тогава никъде не видях батерията му, нито на винтоверта, нито в куфара. Явно тогава е изчезнала. Принцино в Лидл не пускат мостри на машините си, а и не видях тогава някой служител да пуска мостра на винтоверта. По скоро някой си набавил втора батерия за винтоверта. Същото се получаваше и с универсалния камък с тресчотката 3/8. Тресчотката я има, но много камъни липсваха и това в доста софийски лидъли. Както се казва синджира се връща, но козата я няма...
jekasus - майстор
Затова доста магазини въвеждат теглене на плодове и зеленчуци на касата.
Лидл нямат надпис за видеонаблюдение, май трябва... и да почнат от София, там се събира всичкия боклук...
batVenci - специалист
Принципно, ако се прегледат камерите, ще се види човека. Но едва ли проблема е само в това...
prince - напреднал
Имат видеонаблюдение! Но проблема наистина не е само в това.
fore - майстор
пет фев 01, 2019 9:22 pmГост написа:
пет фев 01, 2019 8:33 pmcholev написа:
5. До сега харесвах лидъл. След днешния случай ги харесвам по 10. Номер едно са :prayer:
Не подлежиш вече на лечение. Досега имаше известни надежди, ама вече- не. Нарича се абстиненция.
Тази вечер минах да напазарувам хранителни от Лидъла в "Х. Димитър"
Имаше един винтоверт.
Нямаше, обаче батерията. Някой е решил да си окомплектова винтоверта с резервна. Българска му работа. Пък може и служителите на магазина да са я прибрали, че да не я гепи някой...
Ако пък някой е толкова пристрастен към марката като cholev- може и да си го вземе- акумулаторни шлайфчета имаше доволно, а батериите май са им същите.
Батерията на шлайфа от 45 лева не се сваля. Зарежда се директно с букса на корпуса. На старият шлайф на брат ми батерията е подобна и се сваля, но не става на винтоверта !
Както казах батерията от ножицата за меки материали и ПВЦ става.
Гост - специалист
съб фев 02, 2019 12:57 pmfore написа:
Батерията на шлайфа от 45 лева не се сваля. Зарежда се директно с букса на корпуса.
Възможно е. Аз само бегъл поглед хвърлих. Не съм ги заглеждал толкова, тъй като имам подобно шлайфче марка Dremel.
E, на ток е , не е на батерии, но досега не ми се е налагало да го ползвам някъде, където няма ток.
От Lidl вече пазарувам предимно храна и напитки. Е, понякога и нещо друго, ако е намалено, като например тази есен изкупих почти всички преоценени луковици в един магазин (нарциси и лалета). Бяха почти за без пари и ако цъфнат такива, като на опаковката... :supz:
jekasus - майстор
Не се сваля и аз го забелязах.
cat - специалист
Видеонаблюдението никаква работа не върши , нямат право да ти извършат личен обиск въпеки че в закона за охранителната дейност пише друго, а в момента с тия промени в законодателството за личните данни и документи нямат право да искат немогат да те задържат може само да се обадят на 112 и да чакат полиция . Абе в България крадец да си .
Гост - специалист
съб фев 02, 2019 8:32 pmcat написа:
Видеонаблюдението никаква работа не върши , нямат право да ти извършат личен обиск въпеки че в закона за охранителната дейност пише друго, а в момента с тия промени в законодателството за личните данни и документи нямат право да искат немогат да те задържат може само да се обадят на 112 и да чакат полиция . Абе в България крадец да си .
Напълно си прав.
Истински случай- с един колега в един строителен хипермаркет. Той- с една чантичка-раничка. Влизаме в магазина, не помня какво сме пазарували, на изхода охраната (беше една готина мацка) иска да му провери чантата. Моя човек реши да се прави на интересен (май реши да я сваля нещо...) каза-това ми е лична чанта, влязъл съм с нея в магазина- нямате право да я отваряте-гледайте си охранителните камери... И охраната в магазина наистина няма такова право-има право да извика полиция. Всъщност няма абсолютно никакви правя.
comunikator - специалист
съб фев 02, 2019 8:32 pmcat написа:
Видеонаблюдението никаква работа не върши , нямат право да ти извършат личен обиск въпеки че в закона за охранителната дейност пише друго, а в момента с тия промени в законодателството за личните данни и документи нямат право да искат немогат да те задържат може само да се обадят на 112 и да чакат полиция . Абе в България крадец да си .
Прави ли са ми обиск в Практикер без причина така решиха.
Джобове всичко.....
  • 1
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 98
  • 310

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: