Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Крум Витов - напреднал
Здравейте
Вече няколко пъти питам тук дали някой има някакви познания или информация за тази камина. За съжаление без успех.
И все пак до попитам отново:
Някой да знае примерни настройки или заводските?
Знам само, че е като Лили, но по слаба.
LazarGanev - "Велик майстор"
Не мога да разбера толкова ли си неграмотен, че за всяко питане трябва да отваряш нова тема? Защо не отвориш някоя от останалите 6 теми със същото заглавие, които си пуснал. Освен това попита и в темата за Лили и там ти дадоха отговор. Ако си толкова рус, колкото изглеждаш, няма как да се оправиш с настройките. Викай сервиза, звъни им всеки ден на пожар - то стана месец от пърчото ти питане.
Крум Витов - напреднал
нед фев 03, 2019 7:01 pmLazarGanev написа:
Не мога да разбера толкова ли си неграмотен, че за всяко питане трябва да отваряш нова тема? Защо не отвориш някоя от останалите 6 теми със същото заглавие, които си пуснал. Освен това попита и в темата за Лили и там ти дадоха отговор. Ако си толкова рус, колкото изглеждаш, няма как да се оправиш с настройките. Викай сервиза, звъни им всеки ден на пожар - то стана месец от пърчото ти питане.
Благодаря ти за обидите!!!
Ако ти виждаш някъде отговори аз не виждам. На всичкото отгоре немога и за пиша в останалите 6 или колкото и да са теми.
В темата за Лили ми стои само моя въпрос вече няколко дни. Да сигурно съм много рус, но това не променя нещата.
И да не месец а отоплителния сезон мина и нищо. Още два пъти идваха и... нищо
LazarGanev - "Велик майстор"
Откъде си? Какво искаш да направиш с настройките?
Virtex - майстор
нед фев 03, 2019 7:19 pmКрум Витов написа:
Благодаря ти за обидите!!!
Ако ти виждаш някъде отговори аз не виждам. На всичкото отгоре немога и за пиша в останалите 6 или колкото и да са теми.
В темата за Лили ми стои само моя въпрос вече няколко дни. Да сигурно съм много рус, но това не променя нещата.
И да не месец а отоплителния сезон мина и нищо. Още два пъти идваха и... нищо
Ето ти темата:
viewtopic.php?f=10&t=61382

Има достатъчно отговори.

Това, че явно нямаш възможност да разбереш какво става не е проблем на форума или на участниците.

Ако продължаваш да отваряш нова тема за всеки въпрос ще получиш бан и няма да може да питаш изобщо нищо.

Никои не е длъжен да ти отговаря - това е форум на доброволни начала. Съответно няма как да очакваш нещо и да си мислиш, че някои ти е длъжен.

Тази тема се затваря и ако отвориш нова ще получиш бан.

Тема "Камина на пелети с водна риза Ирис на гриин екотерм Хасково" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: