• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
harley davidson - специалист
Може на andro440 да му допадне повече,ако не е започнал вече ракетната..Той и сезона приполви..!!
нед фев 03, 2019 1:16 pmharley davidson написа:
Може на andro440 да му допадне повече,ако не е започнал вече ракетната..Той и сезона приполви..!!
Пак са забрай нещо.
Андро иска да помогне и по задание е помощта.
Отвори си своя тема, с твоите проекти! Така ще е прегледно и ще знаем кой е допринесъл съществено тука.
Та нещо за ракетната печка???
harley davidson - специалист
Нещо да кажа за ракетната печка ли...??.Кажи ти ,ако можеш да помогнеш или не пречи на другите да го сторят.Ако прочетеш първия пост -човекът е писал ,че се интересува от печката с бездимно горене.Предложена бе ракетна печка,защото може би Андро е чувал само за нея,но с бездимно горене има и един много добър и евтин вариант за който можеш пак да коментираш.Това е тема за бездимно горене и не е нужно да отварям нова тема за това. Печка в която дори и лека влага на дървата не я бъркат да се справя отлично.Свобода на словото,но за разлика от теб ,ако моя проект сработи, и се докаже ,че работи добре-аз ще му я подаря на човека,но ми трябва време,а сезона си оттече..А ти...? Какво допринесе ..?? Или казваш ще почерпиш за Трифон Зарезан в Аксаково..
нед фев 03, 2019 10:26 pmharley davidson написа:
Нещо да кажа за ракетната печка ли...??.Кажи ти ,ако можеш да помогнеш или не пречи на другите да го сторят.Ако прочетеш първия пост -човекът е писал ,че се интересува от печката с бездимно горене.Предложена бе ракетна печка,защото може би Андро е чувал само за нея,но с бездимно горене има и един много добър и евтин вариант за който можеш пак да коментираш.Това е тема за бездимно горене и не е нужно да отварям нова тема за това. Печка в която дори и лека влага на дървата не я бъркат да се справя отлично.Свобода на словото,но за разлика от теб ,ако моя проект сработи, и се докаже ,че работи добре-аз ще му я подаря на човека,но ми трябва време,а сезона си оттече..А ти...? Какво допринесе ..?? Или казваш ще почерпиш за Трифон Зарезан в Аксаково..
Леле!
Ко да кажа или помогна? Сичко постнато, като клипчета и приказки, съм ги чел и гледал още като малък.
Андро съм го преценил що за човек е и какво може, а ти?
Повдигни малко погледа и ще се свериш сам за темата- то си пише.
Щом имаш на сърце, направи и му я подари! Така приносът, чиито и да е, няма да е само думи. До тука нищо ново нито се е казало, нито показало.
Погледни мнението под първото!
Всяка година черпя по два пъти за имен ден. Трифоновден и Трифон зарезан.
Имаш шанс.

Андрооооо, виждаш ли ко стаа бре?! Помощ струи на талази.
До къде я докара?
harley davidson - специалист
Ако всичко бе ясно нямаше да я има и темата. :? Идеята бе и да се избегнат евентуални грешки. :rolleyes: Такива каквито и аз самия допуснах на две места,а възможността да попаднеш на такава е голяма поради многото информация в нета. :axe: Аз говоря от името на човек ,който има лични наблюдения върху нещото което е направил,а четейки си мислех ,че знам всичко. И да не развалям темата ще приключа до тук, другите две неща за които щях да пиша мога да споделя на Андро в лични ,ако се интересува- нещо важно за горивната камера. Нещо което може да му спести много време от настройки. :supz:
harley davidson - специалист
нед яну 13, 2019 12:22 amТрифон П.Трифонов написа:
Андро, благородно е делото ти.
Нагърбил си се и ще трябва кажи-речи сам да се оправяш, щото умниците сме много, ама опит имаме на кутрето.
99% са с никакъв, 2% с мижав. Ще те залеят с информация, но копната от някъде и представена като собствен опит.
Тва, дето гледаш в тубата, то ще ти е от помощ.
harley davidson - специалист
Леле!
Ко да кажа или помогна? Сичко постнато, като клипчета и приказки, съм ги чел и гледал До тука нищо ново нито се е казало, нито показало.
harley davidson - специалист
Ти го каза ...!! За мнението на само-четящите..!!
lz2skt - специалист
Бездимни печки няма -има моменти, в които от печките димът е безцветен и не се вижда...Аз лично освен икономичността на подобна печка ...да не мислите че на 90% от тези дето се топлят на дърва им е еня дали им пуши комина или печката им е с голямо КПД .Важна е икономията и да е топло....Но ако някой се е топлел до сега с кюмбе...ракетните печки не са за продължително горене без вмешателство и няма да му е удобно.Все пак чудеса не могат да се очакват-печката е наречена ракетна не заради върховите инженерни космически технологии ,а заради характерният звук издаван при работа...
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Ракетна печка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: