Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
hidrazin - майстор
SAPIR с чипове? А шушляци на рояци или ... люляци в чувал?
Ясно, появиха се "разбирачите".
Тоя т@ашак струва не повече от 25-30 кинта (на дребно, за 4 филии) и съответно работи като за толкова.
Айде децата в леглата а тъпия тостер в контейнера. Е, ако не си падате по пожари де... :lol:
:partyman:
Геша - специалист
пон фев 04, 2019 10:40 pmBrassmonger написа:
Това е най- честата повреда в тостерите с електроника. Ако повредата е в чипа няма шанс за оправяне. Аз им слагам постоянен магнит на мястото на електромагнита и се изключва и включва ръчно от същия бутон който залепва.
Интересно! Може да пробвам и аз! Впечатлих се! А с приятелят отложихме за днес!
Геша - специалист
пон фев 04, 2019 11:37 pmhidrazin написа:
SAPIR с чипове? А шушляци на рояци или ... люляци в чувал?
Ясно, появиха се "разбирачите".
Тоя т@ашак струва не повече от 25-30 кинта (на дребно, за 4 филии) и съответно работи като за толкова.
Айде децата в леглата а тъпия тостер в контейнера. Е, ако не си падате по пожари де... :lol:
:partyman:
Как в контейнера, бе ей?! Т"ва чудо струва пари! 25-30 лв., да не ги намирам на улицата, ха! :-D !
krasi92 - майстор
Най вероятно трябва да направиш лека корекция на палчето дето натискаш за да тръгне тостера.
Геша - специалист
вт фев 05, 2019 10:00 amkrasi92 написа:
Най вероятно трябва да направиш лека корекция на палчето дето натискаш за да тръгне тостера.
Еха, появи се някаква надежда! Моментално пробвам! Благодарско!
Геша - специалист
ср фев 06, 2019 8:41 amГеша написа:
вт фев 05, 2019 10:00 amkrasi92 написа:
Най вероятно трябва да направиш лека корекция на палчето дето натискаш за да тръгне тостера.
Еха, появи се някаква надежда! Моментално пробвам! Благодарско! Язък! Не ще!
plamen6703 - майстор
чет фев 07, 2019 8:27 amГеша написа:
ср фев 06, 2019 8:41 amГеша написа:
вт фев 05, 2019 10:00 amkrasi92 написа:
Най вероятно трябва да направиш лека корекция на палчето дето натискаш за да тръгне тостера.
Еха, появи се някаква надежда! Моментално пробвам! Благодарско! Язък! Не ще!
Приятелят ти се е изгубил в мъглата, ти не можеш да се справиш сам с ремонта, мини на най-добрият за теб вариант и виж какво предлагат тук http://www.lbt.bg/toster-elite-tt-0268 работи и е с 24 месеца гаранция :wink: ! :partyman:
Геша - специалист
чет фев 07, 2019 9:22 amplamen6703 написа:
чет фев 07, 2019 8:27 amГеша написа:
ср фев 06, 2019 8:41 amГеша написа:


Еха, появи се някаква надежда! Моментално пробвам! Благодарско! Язък! Не ще!
Приятелят ти се е изгубил в мъглата, ти не можеш да се справиш сам с ремонта, мини на най-добрият за теб вариант и виж какво предлагат тук http://www.lbt.bg/toster-elite-tt-0268 работи и е с 24 месеца гаранция :wink: ! :partyman:
Абе, приятелят не е виновен, бе! Промених уговорката, че аз ще го потърся (живее в друго населено място), но все не намирам време! А за съвета ти- добър е, но тостерът не е мой! Дали си заслужава е въпросът?! :-D :partyman: Иначе, още един път ти благодаря за вниманието към мен!!!
Brassmonger - специалист
И едно друго нещо съм пробвал. Да пренавия електромагнита с по-дебел проводник и да свържа някой от нагревателите последователно на него. Имаше леко магнитно залепване ,но явно тогава избрах прекалено дебел проводник за намотката.
sokolov.91 - майстор
Човека пуснал темата си прави пълен таш*к още от самото начало. Дали изобщо има и тостер не съм сигурен.

Тема "Ключът на тостер "Сапир" за 4 филийки, не задържа." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: