Нека намерим най-тънките цени.
hakama - специалист
пет фев 08, 2019 4:12 pmpgt написа:
miliad написа:
пет фев 08, 2019 3:32 pmhakama написа:
Много ми бие патронникът, сравнявам със класическия - голяма разлика....

Има ли начин (евтин) да пробивам с акум. отвертка 5Nm (за дърво, ПДЧ, колкото да влезе винта, т.е. 2мм и 3мм бургии, за една закачалка макар да свърши работа)
Свредло с бит опашка. Ма ще е мъка с "въшката". Не и стигат обороти.
То тези свредла, ако са от евтините ще бият повече отколкото обикновено на патронника (говоря от опит), така че колегата ако иска да мине евтино по този начин, няма да стане :)
E в талашита все ще пробие 1-2см, за да завия рапида след него. Но нещо само комплекти излизат и то не много евтини.
Мисля си за варианта бургия + епоксидна смола , но пак ще трябва шестостен (и то кух)...
Имам верт 12В, но понякога не ми се мъкне чак него, за да завинтя няколко рапиди.
mizstefan - помощник
пет фев 08, 2019 1:47 pmESPACE написа:
https://www.aliexpress.com/item/AC-250V ... 2b6ea092-0


Има го и в България но няма да ти хареса цената

https://www.jettools.bg/aksesoari/akses ... v-1ph.html
Този в Джет БГ ще свърши ли работа понеже не е като оригинала?
Chefo77 - майстор
пет фев 08, 2019 1:42 pmmizstefan написа:
Имам контурен трион Парксайд PDS 120 A1 от няколко години.Последния път когато го ползвах всичко беше наред и работеше нормално.Преди няколко дни ми потрябва но не мога да го включа-бутона не задържа.В наши сайтове не можах да открия такъв бутон.Някой имал ли е такъв проблем и как го е решил?KJD6.jpgKJD6_1.jpg
Тури му един бойлерен ключ и не се занимавай :)
Тази бутониера има предимството ако спре тока да не тръгне отново като дойде. На малките ми циркуляри се прецакваха след година употреба, и биваха заменяни с бойлерен ключ.
manobg - специалист
пет фев 08, 2019 4:03 pmmnn написа:
Привет,
Прахосмукачката https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=20263
Дали ще върши работа за домашни строителни ремонти?
Благодаря
Прахосмукачката е идеална, имам я и я ползвам в работилницата, няма грешка.
hakama - специалист
А автопрахосмукачката? Ме ми е спешна, просто да смуче ми трябва за кола.
mizstefan - помощник
пет фев 08, 2019 2:06 pmdido uzunov написа:
пет фев 08, 2019 1:42 pmmizstefan написа:
Имам контурен трион Парксайд PDS 120 A1 от няколко години.Последния път когато го ползвах всичко беше наред и работеше нормално.Преди няколко дни ми потрябва но не мога да го включа-бутона не задържа.В наши сайтове не можах да открия такъв бутон.Някой имал ли е такъв проблем и как го е решил?KJD6.jpgKJD6_1.jpg
Имах контурен трион GUDE. Имах същия проблем с абсолютно същото на вид копче. Вътре има реле което реално осъществява включването. Отворих го и му почистих контакторите с шкурка. Работи после доста време преди да го продам без проблеми. Контакторите са на едни пластинки които ако са прегрявали от лош ел.контакт, е възможно да са се деформирали. Обърни внимание и на това. Събират се боклуци, Изчисти всичко с контактен спрей и обдухай с въздух.
Ок.Ще опитам.
cat - специалист
Щангите които пускат в понеделник някой има ли ги , хубави ли са ?

Изображение
grizan1980 - специалист
Аз да кажа едно позитивно мнение за акумулаторния саблен трион от новата серия Х20. Заедно с 4ач батерията оряза доста дръвчета на село в двора. И батерията беше на жълто. Та ако някой си взима един + от мен!!! :)
k_garchev - специалист
Момчета,как стоят нещата с връщане на продукт по гаранция?Трябва ли да е пълна окомплектовка,заедно с куфар,батерии и т.н.?И отивам с гаранцията и машината,влизам и директно на касата ли?
cat - специалист
Не е нужно да пазиш опаковка , отиваш на касата казваш че си за гаранция ще извикат управителя на магазина подписва се едно документче и това е . Носи касова бележка .

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: