Нека намерим най-тънките цени.
fore - майстор
След като свърших работа с поликарбоната мога да кажа че 12 волтовият верт се справя задоволително. Значи навива около 40 самонарезни и батерията пада в червеното. Ползвах и един 18 волтов Бош. Разликата беше само в издръжливостта на батерията. Иначе 12 волтовият не отстъпва по нищо друго. С две батерии няма проблем за продължителна работа.
EDI - майстор
вт фев 12, 2019 10:56 amФитилчо написа:
вт фев 12, 2019 8:36 amEDI написа:
За мокро се дърпа без торба.Тези на Тони са многослойни и се използват директно.Ползвал съм UB9 торби нищо не преминава в казана при нормална употреба.Обаче вече не ги ползвам, защото имат три зъба на отвора и се налага или да ги изрежа, или да се боря с нахлузването.
Я поясни, моля, че не те разбрах.
И какви точно ползваш?
За мокро на Лавора ми не се слага торба, смуче директно в казана, като на филтъра се слага дунапрен.Преди за прах и талаш ползвах на ТОНИ, но в Ямбол ги няма.Сега ползвам пак от микрофибър многослойни, но марката не се сещам, от ТЕХНОПОЛИС ги вземам, по три в пакет.
Stoyanov/Krasimir - напреднал
Лидл пускат плазма за рязане на метал мисля да си я взема да видя дали ще върши работа ако не е задоволителна ще я върна .
fore - майстор
То по принцип рязането на метал с плазма е доста трудно. Иска и чист въздух под налягане да има. Та мога да си представя Лидлската плазма какво чудо ще да е.
themask - специалист
Аз чакам мини-колайдърчета парксайд. Да си блъскам елементарни частици в гаража. :lol:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт фев 12, 2019 4:24 pmthemask написа:
Аз чакам мини-колайдърчета парксайд. Да си блъскам елементарни частици в гаража. :lol:
:rock:
jekasus - майстор
fore написа:
То по принцип рязането на метал с плазма е доста трудно. Иска и чист въздух под налягане да има
Като ми ремонтираха аспуха на предния ми таралясник :-D ми направи впечатление подобна машинка,каква роля играе компресора, че хич не знам :-D ?
fore - майстор
Абе тук при тъста се подмята една Струна. С контактно палене. Значи иска дюзата да се пръска с керамичен спрей за да не се опушва и нагаря. Че после трудно пали. Сгъстеният въздух излиза през дюзата и издухва отпадъчните нагари и стружки при рязането. Освен това охлажда дюзата и електрода вътре. Ако след срез не се изчака дюзата да се обдуха, плазмата не пали. Въздуха трябва да е сух и обезмаслен.
fore - майстор
вт фев 12, 2019 4:24 pmthemask написа:
Аз чакам мини-колайдърчета парксайд. Да си блъскам елементарни частици в гаража. :lol:
Ти ще си блъскаш частици,а аз мисля да стана Единствен и Неоспорим владетел на Вселената !!! :!:

Само да пуснат колайдърчето А1 и се редя в 7......
ben84 - специалист
вт фев 12, 2019 9:10 pmfore написа:
Сгъстеният въздух излиза през дюзата и издухва отпадъчните нагари и стружки при рязането. Освен това охлажда дюзата и електрода вътре.
По-старомодните препоръчват да четем, ама в днешни дни може да кажем... Гледайте клипчета!

:partyman:

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: