Нека намерим най-тънките цени.
cholev - майстор
Ако погледнете ръководството ще видите, че и лидълската плазма работи с въздух под налягагане (6.3бара).
Аз за сега най вероятно ще се въздържа.
stefanjor - специалист
В немския Лидл има интересни намаления.
Например жълтата прахосмукачка е 25 евро:
https://www.lidl.de/de/parkside-nass-tr ... d3/p267016
batVenci - специалист
Супер, а тук в събота ще се предлага за 75 лв...
пишман_майстор - майстор
Това приспособление https://www.lidl.de/de/powerfix-set-fue ... en/p290319 да е пускано при нас? Че не се сещам...
EDI - майстор
Не са го пускали.
lov - майстор
Даже плазмите са били два модела.
cat - специалист
Лазерната резачка от догодина ли ще я пускат ?
borchoyor - специалист
вт фев 12, 2019 11:02 pmcholev написа:
Ако погледнете ръководството ще видите, че и лидълската плазма работи с въздух под налягагане (6.3бара).
Аз за сега най вероятно ще се въздържа.
'сички плазми с въздух под налягане работят, клип ти качиха, не го ли гледа поне? Или чакаш да пуснат плазма с вода, да я пробваш кат' заварката на циркулярния диск. Я зимай тая да си отрежеш заварката на диска и да я преправиш на по-читава...😂😂😂
cholev - майстор
ср фев 13, 2019 7:54 pmborchoyor написа:
вт фев 12, 2019 11:02 pmcholev написа:
Ако погледнете ръководството ще видите, че и лидълската плазма работи с въздух под налягагане (6.3бара).
Аз за сега най вероятно ще се въздържа.
'сички плазми с въздух под налягане работят, клип ти качиха, не го ли гледа поне? Или чакаш да пуснат плазма с вода, да я пробваш кат' заварката на циркулярния диск. Я зимай тая да си отрежеш заварката на диска и да я преправиш на по-читава...😂😂😂
Куре, отговорих на форката, който написа:
То по принцип рязането на метал с плазма е доста трудно. Иска и чист въздух под налягане да има. Та мога да си представя Лидлската плазма какво чудо ще да е.
Добре ще е да не се занимаваш повече с мен. Гей

mod edit: Потребителят получи предупреждение за повторно използване на обиден език.
Последна промяна от Virtex на чет фев 14, 2019 10:53 am, променено общо 1 път.
Причина: нецензурни думи
borchoyor - специалист
ср фев 13, 2019 8:00 pmcholev написа:
ср фев 13, 2019 7:54 pmborchoyor написа:
вт фев 12, 2019 11:02 pmcholev написа:
Ако погледнете ръководството ще видите, че и лидълската плазма работи с въздух под налягагане (6.3бара).
Аз за сега най вероятно ще се въздържа.
'сички плазми с въздух под налягане работят, клип ти качиха, не го ли гледа поне? Или чакаш да пуснат плазма с вода, да я пробваш кат' заварката на циркулярния диск. Я зимай тая да си отрежеш заварката на диска и да я преправиш на по-читава...😂😂😂
..., отговорих на форката, който написа:
То по принцип рязането на метал с плазма е доста трудно. Иска и чист въздух под налягане да има. Та мога да си представя Лидлската плазма какво чудо ще да е.
Добре ще е да не се занимаваш повече с мен. ...
😍😍😍 Туй ще кажа и с това ще свърша, меен🤣🤣🤣

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: