• 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
kuuuuuul - майстор
пет фев 15, 2019 10:54 amn_a написа:
пет фев 15, 2019 10:43 amBLUEPUPIL-2 написа:
чет фев 14, 2019 8:35 pm1115 написа:
Малко след еуфорията на празниците, да ви подхвърля, че няма нищо хубаво 20 години да строиш къща. Ако искате, поразмишлявайте над това
Дългото време на строежа си има и добри и лоши страни.Добрите са че ти идват нови идеи или материали,лошите е че законите се променят постоянно и ти трябват все нови и нови документи особенно в периода в който аз строих.Две години вадих разрешението за ползване щото все изникваше нещо ново.От миналата година вече всичко е приключило. .
1115 - специалист
Нещо цитатите май не са точни...
пет фев 15, 2019 11:29 amkuuuuuul написа:
пет фев 15, 2019 10:54 amn_a написа:
пет фев 15, 2019 10:43 amBLUEPUPIL-2 написа:

Малко след еуфорията на празниците, да ви подхвърля, че няма нищо хубаво 20 години да строиш къща. Ако искате, поразмишлявайте над това
Дългото време на строежа си има и добри и лоши страни.Добрите са че ти идват нови идеи или материали,лошите е че законите се променят постоянно и ти трябват все нови и нови документи особенно в периода в който аз строих.Две години вадих разрешението за ползване щото все изникваше нещо ново.От миналата година вече всичко е приключило. .
kuuuuuul - майстор
Май аз нещо съм объркал при триенето.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Знам как стават нещата, и аз живея тук. Просто, си представих, как детето си мечтае и мечтае за детската си стая... а все се строи, все се коментира, все се разпределя бюджет... Животът на няколко човека е в къщата. Малко обърнати ми се виждат нещата. Радвам се, че най-после сте щастливи в нея! Живи и здрави!
шоп - майстор
чет фев 14, 2019 8:35 pm1115 написа:


За местоположението - стига да се знае, че е в София и да познава малко града, ще намери къде е къщата. Няма как - щом човек публикува снимки няма вероятно как да се скрие. Дори и Шоп, на който съм също голям фен.

П.П. Ами да, имах няколко часа излишни тази нощ и се заех с намирането на къщите на куууул и шоп. Вторият беше много труден, но няма невъзможни неща.

:-)))
Аз не съм имагинерна личност, а напълно реална. Само мишоците се крият! Излизат от дупките, плюят и се покриват:-)

Сигурно съм постнал над 500 снимки, у нас са идвали над 20-30 съфорумци, телефона ми го имат над 100 човека. Признавам си често се случва член на форума да ми даде телефона на съвършенно непознат човек. Няма как да му помогна на този човек освен със съвети, защото , често сме разделени от 200-300 км.
1115 - специалист
Ами намиране по снимки и разкази от форума - това беше задачата. Хората много често дават много инфо в една снимка. Не съм ползвал жокери обади се на приятел.
Най-шокиращото от всичко, е че съм обръщал десетки пъти колата пред шоп, без и да подозирам. Това ме изненада тази сутрин.

П.П. Развалям темата на куууууууул. Извинявам се.
kuuuuuul - майстор
пет фев 15, 2019 2:29 pmn_a написа:
Знам как стават нещата, и аз живея тук. Просто, си представих, как детето си мечтае и мечтае за детската си стая... а все се строи, все се коментира, все се разпределя бюджет... Животът на няколко човека е в къщата. Малко обърнати ми се виждат нещата. Радвам се, че най-после сте щастливи в нея! Живи и здрави!
Точно това се случи при мен,докато стане детската щерките пораснаха и вече им трябват апартаменти а не стая.А я правих точно както искаха,трябва да има снимка по напред. :sad:
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21

Тема "Ето до къде стигнах за 21 години" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: