Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Мислил ли си за кислородна бутилка?цената на кислорода е около 1лв на кубически метър наема на бутилката е 8-12 лв на месец което според мен е по евтин и по добър вариант.
batkoradko - специалист
колеги, изпаднаха ми два компресора от хладилник. Имам идея от единия да си направя компресорче за гуми, а от другия - мини банцинг. Явно са трифазни и имат кондензатори. На клемите - много кабел и нещо не ми е ясно. Дайте акал. Ще пратя фото
plamen6703 - майстор
чет фев 14, 2019 10:34 pmbatkoradko написа:
колеги, изпаднаха ми два компресора от хладилник. Имам идея от единия да си направя компресорче за гуми, а от другия - мини банцинг. Явно са трифазни и имат кондензатори. На клемите - много кабел и нещо не ми е ясно. Дайте акал. Ще пратя фото
Явно е, че са монофазни :wink: и е явно, че много неща не са ти ясни, но с помощ от приятел наясно с "жиците" ще се справиш, но на място, иначе в сайта ще стане като "счупен телефон"! :partyman:
валкиса - специалист
Както ти е писал Пламен компресорите са монофазни с пусков кондензатор,за помпене на гуми на колело стават и то само ако са с здрави клапани.

Тема "Въпрос за компресор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: