Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
marinskia - помощник
ср фев 20, 2019 2:16 amlov написа:
Аз още по напред предложих. То за лепене на голо пак ще хване здраво ама по добре да ги запечата с алкиден бързосъхнещ безир.Та даже с един крушум два заека.
И внимателно да прочете как се става лепенето с тази пяна а не да нацвъка и веднага да натиска и после да реве че не става и не държи.
Да аз го прочетох, но ми беше интересно дали е по добре безир или грунд.
miliad - майстор
Безира е грунд и импрегнант.
marinskia - помощник
ср фев 20, 2019 10:24 ammiliad написа:
Безира е грунд и импрегнант.
Ясно
EDI - майстор
И що играчка с това плескане с грундове и други подобни.Няма никакъв смисъл.
marinskia - помощник
ср фев 20, 2019 2:16 amlov написа:
Аз още по напред предложих. То за лепене на голо пак ще хване здраво ама по добре да ги запечата с алкиден бързосъхнещ безир.Та даже с един крушум два заека.
И внимателно да прочете как се става лепенето с тази пяна а не да нацвъка и веднага да натиска и после да реве че не става и не държи.
Може ли да пояснения за начина на лепене с тази пяна.
lov - майстор
Ей страшна работа е това ако не мине одобрение през форума. :lol: Бегай у първата железария и питай. Не че тоя не става ама няма да ти предложат нещо по различно. Аз до сега да ги и бях боядисал тея тавани. :-D
И пак да те посъветвам сложи 2см фибран че после ще съжаляваш.И много ще се псуваш после що не си слушал какво ти се разправя. Остави това дето ти обяснявахме за изолацията че е по добре. С 1 см. много трудно се работи и почти е сигурно че на равна плоскост с пяната ще го направиш на дунавски вълни. Да не казвам че и цената им е почти еднаква на лист. Вероятно ще си спестиш два пакета цигари от цялата галимация.
marinskia - помощник
ср фев 20, 2019 2:50 pmlov написа:
Ей страшна работа е това ако не мине одобрение през форума. :lol: Бегай у първата железария и питай. Не че тоя не става ама няма да ти предложат нещо по различно. Аз до сега да ги и бях боядисал тея тавани. :-D
И пак да те посъветвам сложи 2см фибран че после ще съжаляваш.И много ще се псуваш после що не си слушал какво ти се разправя. Остави това дето ти обяснявахме за изолацията че е по добре. С 1 см. много трудно се работи и почти е сигурно че на равна плоскост с пяната ще го направиш на дунавски вълни. Да не казвам че и цената им е почти еднаква на лист. Вероятно ще си спестиш два пакета цигари от цялата галимация.
По добре да събера повече информация. Колкото повече по добре. Имах мслко несложени листове осб събота ще ги поставя. Фибран или стиропор. Понеже има и 2см стиропор
шоп - майстор
Успехи!

Той колегата @lov написа за дунавските вълни.

Е ще ги видите с 1 см фибран или 2 см стиропор.
Успехи!
marinskia - помощник
Добре де шпакловката по принци не може ли да изравни.

Тема "Шпакловане върху Осб" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: