Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
шоп - майстор
Боже колко писане...
за мен това не е сгъване под остър ъгъл...
brpraziel - специалист
Нямам с какво да измеря ъгъла в момента но на око към 30 градуса
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Мисля, че изобщо не са те разбрали по фирмите. Ама то, човек като никак не разбира, как да обясни, как да си схване грешката и как да каже важното...
Още-повече, щом е дизайнерско огъването, а няма да върши работа...

Прочете ли по-горе дето ти писах как да огънеш? Ще се справиш ли?
Действай!
Малък ъгъл! Пфф!
Чираче - майстор
Попитай колегата BLUEPUPIL-2. Със сигурност ще ти намери някакво решение от нета :lol:
cat - специалист
Купуваш си същото коляно като тръбата режеш да дойде на необходимият ъгъл заваряваш и си готов . Втори начин пълниш тръбата с пясък или нещо ситно което се уплътнява грееш с голелката и огъваш до нужния размер .
shotik - майстор
В Орландовци на ул Железопътна , след Билла има надпис , че огъват тръби

https://www.google.com/maps/@42.7197638 ... 312!8i6656


И не казваш 30-60 градуса , а 120-150 или им показваш някакъв чертеж , за да няма разминаване ,както се случи тук.

Не съм ползвал услугите им, само съм видял надписа , знам ,че работят и прахово боядисване.
brpraziel - специалист
шоп написа:
или 150 градуса?
Да прав си че се мераха отзад.Първоначалната ми идея беше с пясък но смятам че няма да имам нужната сила.
horgasz - специалист
Пробвай тук: https://goo.gl/maps/vPXL1RRrWfJ2. Намират се в Дружба и не съм им ползвал услугите.
chapara - майстор
чет фев 21, 2019 8:29 ambrpraziel написа:


Да прав си че се мераха отзад.Първоначалната ми идея беше с пясък но смятам че няма да имам нужната сила.
То ясно че на ръка няма да я сгънеш. Намираш къде да я заклиниш, грееш и със дължината на тръбата напъваш, като изстине и от другата страна правиш същото упражнение :wink:

Тема "Тръбогиб/ огъване на тръби къде в София?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: