Най - вълнуващия въпрос зимно време.
pechkata - специалист

Прикачен файл

GREIKO-3.jpg
GREIKO-3.jpg (100.56 KиБ) Видяна 1325 пъти
gnt69 - майстор
чет фев 21, 2019 6:18 pmpechkata написа:
Защо хумор - аз съм за като инвестирам в нещо парите да отидат в БГ производител...
До колкото разбрах Прити и Грейко имат нещо общо - ама не знам какво е точно...
Ако някой има инфо нека сподели - не само за мен и за аудиторията...
Общото е че и двете фирми са от Горна Оряховица. :partyman:
filmatoplo - майстор
:-D Кой туй ,връчване на Оскар лий :wink: .
LazarGanev - "Велик майстор"
чет фев 21, 2019 6:18 pmpechkata написа:
До колкото разбрах Прити и Грейко имат нещо общо - ама не знам какво е точно...
Ако някой има инфо нека сподели - не само за мен и за аудиторията...
Да бе, имат общо - постоянно си менкат заварчиците - едните наддават и ги взимат, после другите и т.н. :-D
На пръф поглед, туй то, ма и за двете има пазар. Едните вече са емблема, другите са емблематизират.
Маркетинг ли му са викаши?
BAT_GOIKO - специалист
чет фев 21, 2019 6:18 pmpechkata написа:
Защо хумор - аз съм за като инвестирам в нещо парите да отидат в БГ производител...
До колкото разбрах Прити и Грейко имат нещо общо - ама не знам какво е точно...
Ако някой има инфо нека сподели - не само за мен и за аудиторията...
Здравейте Christo, pechkata,

не трябва да е хумор а по скоро трябва да сме горди че в България се произвеждат подобни изделия. Добре е когато се избира продукт освен техническите и функционалните му показатели да се разгледа и темата за поддръжка на място и бърз достъп до резервни части. В този показател мисля че ясно защо трябва да се избере български продукт. Ако по време на сезона ти се наложи да изчакаш 3 седмици за управление на горелка или вентилатор.... сезона може да е свършил. Аз съм с български котел и горелка и съм много доволен. Добре е да споделя че след като промених темепратурата на флуида на котела промених и настройките за броя и вида темепратурни датчици (без да зная че съм го направил). В този форум никой не успя да ми помогне, но странно от производителя след изпратен до тях e-mail след няколко разменени писма разбрах какво съм направил и как да възстановя настройките.

Поздрави
BAT_GOIKO
filmatoplo - майстор
:) Нормално е никой да не знае за този датчик С ,просто не са попадали в тази ситуация с промяна на настройките .
Rumen89 - специалист
Някой има ли отзиви от котел на фирма IVG ?
pechkata - специалист
пет фев 22, 2019 8:37 amBAT_GOIKO написа:

Здравейте Christo, pechkata,

не трябва да е хумор а по скоро трябва да сме горди че в България се произвеждат подобни изделия. Добре е когато се избира продукт освен техническите и функционалните му показатели да се разгледа и темата за поддръжка на място и бърз достъп до резервни части. В този показател мисля че ясно защо трябва да се избере български продукт. Ако по време на сезона ти се наложи да изчакаш 3 седмици за управление на горелка или вентилатор.... сезона може да е свършил. Аз съм с български котел и горелка и съм много доволен. Добре е да споделя че след като промених темепратурата на флуида на котела промених и настройките за броя и вида темепратурни датчици (без да зная че съм го направил). В този форум никой не успя да ми помогне, но странно от производителя след изпратен до тях e-mail след няколко разменени писма разбрах какво съм направил и как да възстановя настройките.

Поздрави
BAT_GOIKO
И аз съм за да изберем българското но за да убедиш един селянин че точно това трябва да направи той отговаря : - На тоя бонак няма да му вдигам акциите - не съм го карал да тегли заем...
И точно около Търновсия край съм ставал свидетел на такива отзиви...
Аз съм с горелка Прити нямам котел с камина съм - но това лято ще взема котел на Грейко...
Представи си питам за мнение на човек работещ в Грейко той отговаря по добре Бош... :?
пет фев 22, 2019 12:40 pmRumen89 написа:
Някой има ли отзиви от котел на фирма IVG ?
Напиши в търсачката waterland!
Избери си от възможностите за четене!
Ако праснеш в търсачката IVG, може да се объркаш, понеже въпросът ти ще излезе на първо място.

Тема "Котел на пелети?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: