Всички въпроси за вилата.
Здравейте, имам малък бизнес във Варна и искам да попитам някой използвал ли е услугите на СОД - Варна ето сайта http://www.sodvarna.com да сподели мнения или да посочи някоя друга фирма. Благодаря.
plamen6703 - майстор
Която и ЧОФ да избереш за СОТ е без значение, молиш се само да не ти се налага да имаш работа с фирмата извън плащането на месечната такса :wink:
Ползвам услугите на тия http://tim.bg/bg/prices , нямам и не искам да имам впечатления от тяхната работа, защото до момента ме пази Бог и нямам посегателства.
По договор два пъти в годината трябва да правят профилактика на апаратурата, до момента освен за смяна на акумулаторни батерии друга "профилактика" на техниката не са правили.
Случвало ми се е да "забравя" да изключа системата и съм видял за колко време "реагират"!
Същото е положението и със "Сектрон", много са кадърни, всички са най-най, но да не се стига до действия.
Реално, избери някоя ЧОФ, която знаеш, че поддържат патрул в района на бизнеса ти.
Имота, който искаш да се охранява го подсигури със здрави решетки, врати и ключалки да може максимално да затрудниш неканените гости и се моли да не те набележат като обект за "посещение"!
Успех в избора! :partyman:
Nimi - специалист
ср яну 23, 2019 1:07 pmplamen6703 написа:
...По договор два пъти в годината трябва да правят профилактика на апаратурата, до момента освен за смяна на акумулаторни батерии друга "профилактика" на техниката не са правили....
Каква профилактика очаквате? Да ви изчистят паяжините от датчиците?
plamen6703 - майстор
нед фев 24, 2019 3:47 pmNimi написа:
ср яну 23, 2019 1:07 pmplamen6703 написа:
...По договор два пъти в годината трябва да правят профилактика на апаратурата, до момента освен за смяна на акумулаторни батерии друга "профилактика" на техниката не са правили....
Каква профилактика очаквате? Да ви изчистят паяжините от датчиците?
Каквато е разписана в договора, ако трябва да изчистят и паяжината на датчиците щом това смяташ, че е профилактика на апаратура! :partyman:

Тема "охранителни фирми Варна" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: