• 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 81
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
4799inpl64 - специалист
нед фев 17, 2019 7:28 pmnikolov333 написа:
То има и приложения за смарт телефони с инфраред, за управление на климатиците, но не всички имат възможност да си избираш по модел.
Да,зная,чел съм и постовете ти,но още са насипни,като ги оженя,ще му мисля.
sergi - специалист
щастлив край....!

колеги по съдба, най накрая се получи! :supz: :supz: :supz: :supz:

размених тръбите, спрях радиатора в същата стая, подкарах водата на 60 гр.....и воала

тялото тръгва на 42 гр духа топло и спира на 35 гр., като така датчика е на изхода.

доволен съм и благодаря на всички които се отзоваха да реша проблема!
ZMeyGorianin - майстор
тялото тръгва на 42 гр духа топло и спира на 35 гр., като така датчика е на изхода.
Как си настроил дистанционното и на колко градуса е температурата му - на топло, студено или само вентилатор?
sergi - специалист
съб фев 23, 2019 7:25 pmZMeyGorianin написа:
тялото тръгва на 42 гр духа топло и спира на 35 гр., като така датчика е на изхода.
Как си настроил дистанционното и на колко градуса е температурата му - на топло, студено или само вентилатор?
значи аз съм без дистанция.....извадено му е всичко от електрониката и са присадени регулагор на оборотите и термостата....но не ми трябва на практика дистанционното
Varnap5 - специалист
Здравейте и поздрави на всички.
Изчетох цялата тема и ми хрумна нещо но ми куцат малко знанията в тази област.
Идеята ми е да свържа питите от няколко тела последователно и да ги заровя в двора като целта е лятно време да използвам въпросните тела за охлаждане а не само за отопление. Разбира се ще трябва да се изгради още една магистрала от тръби но ще са ми нужни и клапъни които да спират ненужните тръби.
Смятам че хора които вече имат толкова голям опит с телата за отопление ще могат да дадът ценни съвети.
Varnap5 - специалист
Кладенец има но ползваме водата за всичко (пиене,миене,къпане и т.н.)
Страх ме е да не попадне нещо във водата.
Страх лозе пази :yawinkle:
abcdefghijklmnopqrstuvwxz - майстор
Няма да връщаш водата обратно. Или в канализацията, или за поливане.
Охлаждането е по-лесно от отоплението минимум 7 пъти.
Varnap5 - специалист
Проблем е че ще имам най голяма нужда от охлаждане в най-големите жеги а точно тогава яодата в кладенеца намаля.Затова мислех да ги заравям.
  • 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 81

Тема "Климатик свързан към парното" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: