• 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 36
Нека намерим най-тънките цени.
Virtex - майстор
Ще има отново телескопичните подпори, ставащи за гипсокартон и плоскости по 20лв. Не помня колко бяха предния път, но ако някои има интерес да знае :)
hakama - специалист
Какво мислите за тази от
https://broshura.bg/kaufland/kaufland-b ... 19#page-39 за 40лв, 4 стъпала.
Трябва да върши работа за някой вътрешен ремонт, евентуално на село... Не всеки ден.
Тази е полска.
Да някой я взе?
Трябва ни и малка (2-3 стъпала). Тук вече навивам брат ми да е с широки (гумирани стъпала), но казва че може да не е стабилна (здрава), аз съм се качвал и изобщо не "играе" (маркова беше).
Все пак и цената е фактор, не е за професионална употреба.
Ето данни и за полската с 2г гар. 4.3кг EN 131

Или да се дебне промо на прословутите Крузе?

Прикачен файл

IMG_20190206_061346.jpg

Прикачен файл

IMG_20190206_061319.jpg
EDI - майстор
За такова малко стълбенце и това да вземеш не е болка за умирачка.Ако вземаш голяма, тогава КРАУЗЕ, цените им хич не са кой знае колко високи.На живо съм сравнявал моето КРАУЗЕ 3Х8 със същата стълба на приятел, но друга марка, нищо общо като материали и изработка.
batVenci - специалист
Гледам в брошурата им за другата седмица има доста неща, шлайф, бормашина, зеге и т.н...https://www.kaufland.bg/aktualni-predlo ... shuri.html
Kokar - специалист
Някакви отзиви за прахосмукачката?
В Лидъл я пропуснах, но не знам дали е същата.
С торбички ли е?
batVenci - специалист
Тъй като, кауфландската тема не се чете много-много, то тази седмица, там има доста интересни неща...
Andri01 - майстор
Нищо особено. Зеге и ел. дрелка,жълто-зелени. Но те са от поне 2 седмици. Марка-не популярна,но не обърнах внимание.
batVenci - специалист
Да, принципно в Кауфланд отдават по-слабо внимание на инструментите. Но често предлагат лидълски аналози, под кауфландските им названия, обикновено на по-добра цена. Например предлагания в четвъртък шлайф, не ми изглежда нещо по различен от лидълския, само дето го предлагат не за 60 лв., а за 40 лв...
Lutchezar - майстор
В момента има прави ъгли и нивелир аналог на тези от лидъл, интересни ъглови стяги за сглобка тип чекмедже, 2 вида пили х3 броя за метал и дърво, няколко не лоши комплекта битове, единия с мини трещотка, комплекти нестандартни свердла за дърво,
пак аналог на лидълските, трябваше да има и длета, но не ги видях...
atanasov2004 - специалист
Последното нещо от групата на "инструмента" което взех от там и съм много доволен бе един кабел удължител 30 м за 19,99лв. Дават го 2,2 кВ не знам колко е но инцидентно по време на зверските слани - пуснах една печка в оранжерията и спасих домата :-D Останах завидно доволен като пуснах ток до там.
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 36

Тема "Промоция в Кауфланд на инструменти и уреди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: