Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
kozl - майстор
пет мар 01, 2019 8:51 pmlov написа:
Една майсторска работа от завчера. :lol:
Изображение


Я па да сподела тея удлъжлители са най-изръжливи :shock:
Оти статиската доказва, че изкарват най-дълго :?
И кат се уповах на статиската и накарах елтричарите да го "закърпат" да мяза на горния, ама без резание само с навивание.
И верно ве - никой го не ще, ни да бачка с него, ни да го краде :lachtot:
Chefo77 - майстор
Мамка му, това е гениално!!!
lov - майстор
Джеки ти мани че е в такъв окъсан вид. То мястото където го ползват освен че е силно пожароопасно ами и в някои моменти може да стане и взривоопасно.
Ще те светна и за фалшивите кръпки в допълнение на kozl. Имам два такива че даже не е с лента ами с термошлаух. Само че при мен в последствие стана удължител. Трябваше да мерим едно кривунделесто трасе и нямаше рулетка и ползвахме кабела за тази цел като преди това го маркирахме с термосвиваем. И наистина мерака да го иска някой рязко падна. А и колегата чешит турил го на видимо място и като пита някой вика зимай го ама гледай да не те тресне тока :lol:
А и ако има някой да се излъже после голямо вардене да не го настъпят или повредят.
jekasus - майстор
lov написа:
Джеки ти мани че е в такъв окъсан вид.
Аз друго засегнах - лаладжийство на тези, които никога не са си купували дълги удължители,а винаги са ползвали служебни, дори и вкъщи.
Иначе кабела за хвъргане...
На простия ми перфоратор Бош замина щепсела, по тяхните разбирания трябва да сменя целия кабел, а не да монтирам един на кабела за един-два-три лева
hidrazin - майстор
съб мар 02, 2019 12:23 amjekasus написа:
Плочките са добре,нищо им няма.
hidrazin написа:
Очевадно въобще не стоплящ за какви "удължители" става дума
За какви?
За такива УДЪЛЖИТЕЛИ.
Но ти няма как да разбереш за какво става дума щото си си наумил нещо и само това си пееш...
Не знам кой с с какви удължители работи у тях и на работа.
Единия в къщи ми е ТАКЪВ а на работа ми е някакъв ТАКЪВ.
Разликата е че тоя на работата при минус градуси кабела му става като пръчка а на моя и при минус 20 си е мек и гъвкав...
Така че - лаладжии много, разбирачи - йок.
:partyman:
Andri01 - майстор
"... моя и при минус 20 си е мек и гъвкав..." Те това е, най-добрия...удължител. :) :partyman:
ky-kyy - майстор
нед мар 03, 2019 8:28 amAndri01 написа:
"... моя и при минус 20 си е мек и гъвкав..." Те това е, най-добрия...удължител. :) :partyman:
При минус 20, моя не мога, да си го намеря..... :shock:
LazarGanev - "Велик майстор"
нед мар 03, 2019 11:30 amky-kyy написа:
нед мар 03, 2019 8:28 amAndri01 написа:
"... моя и при минус 20 си е мек и гъвкав..." Те това е, най-добрия...удължител. :) :partyman:
При минус 20, моя не мога, да си го намеря..... :shock:
Май си за катетър, ама съм чувал, че много боли и пари :wink:
hidrazin - майстор
Прикачен файл:
Кабел тротоар 1.jpg
Прикачен файл:
Кабел тротоар 2.jpg
:partyman:

Тема "ЕЛ. АБСУРДИ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: