Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
MiroslavYordanov - помощник
Здравейте,

Пиша относно, че ми предстой поставяне на линеен сифон в банята.
Оказа се обаче, че за да бъде линеен сифона, трябва да затапя единия сифон(банята е с два сифона) и да направя наклона към ВИК, което означава да повдигна височината с около 4-5 см. Според мен това е адски много и след това ще трябва да преправям също така и вратите в помещението.
В момента ми предложиха идея да направя праг при душ пространството, но не от плочки, а от композитни материали.
Пускам проекта на банята, за да стане ясно за какво точно говоря :)

http://prikachi.com/images.php?images/505/9523505D.jpg ( има един сифон в центъра на банята и един при душа)

Аз като цяло се бях насочил на вариант без никакви прагове, но не бях помислил наклоните в банята, че може да окажат такъв проблем.
Бихте ли ми дали идеи, как може да го направя най-практично и съответно да е красиво :)

Също така бихте ли ми дали мнения за тези прагове от композитни материали, дали са здрави, може ли да се монтира параван в/у тях и т.н. :)
Майстора ми предалга да направя праг (линеен сифон) и да си оставя и другия сифон в банята.

Благодаря на отзовалите се :)
Ивелин Петров - специалист
Довечера ще ти пратя снимка на моя, с плочки е, но има и параван и смятам, че идеята ще ти хареса :)
chapara - майстор
То па на тая "Нюню" баня за къде 2 бр. сифони :-D :-D :-D, но щом "майстора" :roll: казва :cool:

Тема "Поставяне на параван в/у праг" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: