Най - вълнуващия въпрос зимно време.
maistora1965 - специалист
Някой от колегите с Greyko RB 20 Star може ли да ми каже колко е максималното време в режим поддръжка интересува ме колко максимално позволява контролера .
stefan33 - специалист
Аз съм с натурела цветен дисплей присадена на фероли и времето за подържане е 120 минути.За Star не знам дали е толкова.
maistora1965 - специалист
Мен точно за новият контролер ме интересуваше благодаря.
markoscbr - специалист
чет мар 14, 2019 1:59 pmandy_forresite написа:
Вентилът работи само в комбинация с термостатичната глава (линка от Евгений). 80 и нещо лева общо за двете играчки. Ще затвори на колкото му се зададе от главата. Тя ако забеляза е разграфена не в цифри 1, 2, 3, 4, 5, а в градуси.
Който иска 60° в бойлера трябва да има котелна вода поне едни 62 градуса. С 60 котел надали ще се стигне до отприсъединяване на бойлера от отопл. система. Или, друг вариант, ако сме задали за бойлера 70 градуса пък водата в котела ни е 62, циркулацията през серпентината отново няма да спре. Поне на теория е така ...
Благодаря Анди,има време до септември да се запознаем с действията на венила :partyman: :partyman:
YordanTsvetkov - напреднал
Здравейте,някой пробвал ли е да разпъне малкия шнек? В момента стои около 3см навътре и ми образува нагар в тръбата. Може би е от слънчогледовите пелети и задържането в съспенд.
brassSob - специалист
чет мар 14, 2019 9:52 pmYordanTsvetkov написа:
Здравейте,някой пробвал ли е да разпъне малкия шнек? В момента стои около 3см навътре и ми образува нагар в тръбата. Може би е от слънчогледовите пелети и задържането в съспенд.
Здравей, разтяга се...ама веднъж отвърнал ли е пак ще се смачка. Не е скъп. По- добре си купи нов.
n.ganev - майстор
Ами почиствайте ги тези горелки от време на време
пет мар 15, 2019 9:17 amn.ganev написа:
Ами почиствайте ги тези горелки от време на време
Добре де, преди малко пак я изчуках.
Секи ден я ръчкам, освен като ма няма, ма тя тогава хибернира.
От туй по редовно.......
brassSob - специалист
пет мар 15, 2019 9:17 amn.ganev написа:
Ами почиствайте ги тези горелки от време на време
Поради нечистене и натрупване на мнооого шлак 5 или 6 пружини този сезон. Обичайното - никой на никой не бил казал, че трябвало да се чисти. То че продукта е перфектен е ясно, но пак трябва като горят боклуци да поразръчкат. Ръководството за нищо си го нямат. Питаме дали го е прочел. Ми не!
n.ganev - майстор
brassSob написа:
Ръководството за нищо си го нямат. Питаме дали го е прочел. Ми не!
Като ти знам телефонният номер защо да го чета

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: