Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
jekasus - майстор
Отдавна не съм правил луди неща.
Но такава работа(ремонти по круизни кораби) не мога да откажа. :-D
Десетина дена свят ще видя, че и ще ми платят за това.
:-D
Прикачен файл:
Screenshot_20190323-161332.png
Прикачен файл:
Screenshot_20190324-212031.png
Прикачен файл:
Screenshot_20190324-212045.png
plamen6703 - майстор
Дано си късметлия и ти платят :-D че познавам двама от Балчик, който още си чакат парите /от миналата година/ от някакъв О.Кр /няма как цялото име/ и те са от ремонт на круизни кораби!
Успехи! :partyman:
speka_rs - майстор
А бе ще му платят, ама трябва да се внимава. Да си се ползват съответните разрешителни за кораба. Да не се правят чудеса от храброст, да се спази съответния срок за работата. Дали е на док кораба или докато патува все има разни неща със който да се внимава.
Ако не е тайна на кой кораб и за каква тип работа става въпрос ?
jekasus - майстор
https://www.cruisemapper.com/ships/Norwegian-Sun-735 и Колумбия ще видя :-D Някакви ремонти по барове.
За срокове не се притеснявам.
ky-kyy - майстор
Олей. да не гледаме по телевизията, как ги отнасят с въртолети пасажерите :lol:
nikolson - майстор
А визи (слизане по пристанища)?
Andri01 - майстор
Пасажерите слизат по пристанищата.Екипажа обикновено е зает за с ремонти,снабдяване, подготовка за следващия преход. А и на пристанище се стои обикновено от сутринта/пристигане/ до вечерта-отплаване. Визи не трябват-слизат /който може/ с моряшкия паспорт.
Virtex - майстор
пон мар 25, 2019 8:57 amjekasus написа:
https://www.cruisemapper.com/ships/Norwegian-Sun-735 и Колумбия ще видя :-D Някакви ремонти по барове.
За срокове не се притеснявам.
Честито за пътешествието.

Като бях в Колумбия забравих един куфар, ще може ли да го вземеш насам ? Ще уредя да го донесат, дрехи са, няма място за притеснение :-D :-D :-D
jekasus - майстор
пон мар 25, 2019 6:30 pmnikolson написа:
Говоря за Жеката.
За Коста Рика не ми трябва там 30 дена без виза. За САЩ си имам B1-B2 и C1-D. За Колумбия не знам.

Тема "По света и у нас." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: