Много интересна и все по-често дискутирана тема.
iva6ki - специалист
щом ще я ползваш за склад остави я така както е иначе височината е като за дюшеме с вата или евтин ламинат да не те е яд. Замаска и плочки нестава защото утежняваш конструкцията (дървото се движи и ще се спукат), ако искаш бетон се прави армирана плоча като се вкопава в стените по 10см ако единичен пълен зид. Има много неизвестни и всички са според конкретния случай не напразно са казали една снимка е колкото хиляда думи.
nedkosofia - помощник
ср мар 27, 2019 1:53 pmiva6ki написа:
щом ще я ползваш за склад остави я така както е иначе височината е като за дюшеме с вата или евтин ламинат да не те е яд. Замаска и плочки нестава защото утежняваш конструкцията (дървото се движи и ще се спукат), ако искаш бетон се прави армирана плоча като се вкопава в стените по 10см ако единичен пълен зид. Има много неизвестни и всички са според конкретния случай не напразно са казали една снимка е колкото хиляда думи.
Благодаря Ви за отговорите!Реших-ще сложа балатум,
тази стая ще е за склад и не ми трябва паркет да се драска.Имам и сторителни материали,така,че балатума е най евтин в случая
nedkosofia - помощник
ср мар 27, 2019 1:53 pmiva6ki написа:
щом ще я ползваш за склад остави я така както е иначе височината е като за дюшеме с вата или евтин ламинат да не те е яд. Замаска и плочки нестава защото утежняваш конструкцията (дървото се движи и ще се спукат), ако искаш бетон се прави армирана плоча като се вкопава в стените по 10см ако единичен пълен зид. Има много неизвестни и всички са според конкретния случай не напразно са казали една снимка е колкото хиляда думи.
Благодаря Ви за отговорите!Реших-ще сложа балатум,
тази стая ще е за склад и не ми трябва паркет да се драска.Имам и сторителни материали,така,че балатума е най евтин в случая
zz_stefanov - майстор
Имай на предвид, че балатума запечатва и от долу дори да има минимална влага започва гниене.
medel76 - специалист
няма да има влага,отдолу под ОСБ-то е таван на една стая с гипсокартон,няма откъде да има влага
пон апр 01, 2019 9:59 amzz_stefanov написа:
Имай на предвид, че балатума запечатва и от долу дори да има минимална влага започва гниене.

Тема "под от ОСБ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: