Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
Andri01 - майстор
Браво! Успех по нататък! Важното е да ти харесва работата,направеното от тебе и плаването! Хубавото на тези кораби е,че няма преходи със седмици,няма клатене/ е може но рядко и малко/ и паркират "в центъра на града" :) :partyman:
hidrazin - майстор
пон мар 25, 2019 8:37 pmjekasus написа:
Лудории започнаха...
А така, разбий ги!!! :-D
Късмет и много кинти! Естествено и приятни изживявания. :supz:
:partyman:
P.S. Като каза лудории, някъде няма ли да напишеш е малки букви "Само ФК Добруджа" ??? :razz:
Шегувам се, разбира се...
Virtex - майстор
Верно ли без багаж ? Това ще да е било интересно преживяване :-D
jekasus - майстор
Делян написа:
нищо не каза за костариканките и мексиканките
Тия, които са чисти потомци на ацтеки, са дребни, квадратни и грозни. Метиски и мулатки хващат око :-D
Не знам по какви изисквания избират стюардеси, но изцяло съм съгласен с техния избор.
Това се отнася не само за Аеро Мексико, но и за КЛМ, Търкиш Еърлайнс, България Ер и Аерофлот.
Andri01 написа:
няма клатене/ е може но рядко и малко/
За новобранец в морето си клатеше. :-D Стар моряк надали ще обърне внимание на това...
hidrazin написа:
Естествено и приятни изживявания.
Това е основното, пари и тук има.
Чиста почивка за моя сметка, хем не мога да изтрая, хем не ми се дават пари :-D А така, и приятното от почивка, и полезното от заплащането/много или малко - неважно/.
Virtex написа:
Верно ли без багаж ?
Да, той още някъде там по света.
В ръчния багаж имахме частично дрехи, в Коста-Рика малко попълнихме нужното в Walmart, бил евтин магазин, ама друг път.
gogo7777 - майстор
Убаво е коги се съчетава полезното с приятното.... :supz:
chapara - майстор
=D> , аз си мислех че ще се помоташ поне 3 - 6 месеца, а ти кога отплава, кога кацна във Варна :? :-D
jekasus - майстор
chapara написа:
поне 3 - 6 месеца,
Тая голяма локва не е за мен :-D
chapara написа:
кога кацна във Варна
Май Франция отпада, докато ми се включи телефона и шест бани..., отделно плочки по коридори.
Но Венеция няма да я пропусна, ще чакат :-D
chapara - майстор
Живота е един, работа ще има и след нас :wink:
jekasus - майстор
пон мар 25, 2019 6:55 amplamen6703 написа:
Дано си късметлия и ти платят :-D че познавам двама от Балчик, който още си чакат парите /от миналата година/ от някакъв О.Кр /няма как цялото име/ и те са от ремонт на круизни кораби!
Успехи! :partyman:
Да отговорим :-D
Късметлия съм - ходих на почивка, че и ми платиха за това :-D
При всички удръжки/данъци, осигуровки, аванс от 100 долара и половината от американски визи/ чист доход е над две минимални заплати в България...
На такива почивки пак ще ходя :-D
plamen6703 - майстор
чет апр 11, 2019 8:15 pmjekasus написа:
пон мар 25, 2019 6:55 amplamen6703 написа:
Дано си късметлия и ти платят :-D че познавам двама от Балчик, който още си чакат парите /от миналата година/ от някакъв О.Кр /няма как цялото име/ и те са от ремонт на круизни кораби!
Успехи! :partyman:
Да отговорим :-D
Късметлия съм - ходих на почивка, че и ми платиха за това :-D
При всички удръжки/данъци, осигуровки, аванс от 100 долара и половината от американски визи/ чист доход е над две минимални заплати в България...
На такива почивки пак ще ходя :-D
:2thumbs: Удачи, береги себя! :partyman:

Тема "По света и у нас." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: