Нека намерим най-тънките цени.
muhala - майстор
пет апр 05, 2019 5:41 amkozl написа:
И кво па толкова му е убавото на този ъглошлайф :?
Аз не го харесах, ама ич. Предлагат се доста модели в този ценови диапазон, та бих избрал друг.
Обече купих големия, че в тоя ценови диапазон, вече бех уцелил по-проблемен.
Цената ми хареса. Също така съм доволен от парксайда. Любител съм. :drinkers:
nikolov333 - майстор
Полиращата машина на UltimateSpeed UPM 120 B1, някой взе ли сия за мнение, че ми се струва "нефелна", май.. :lol: :lol:
kr1100 - майстор
[quote=manobg
Проблема след якото завинтване идва ако недай си боже спукаш гума някъде и трябва да сменяш.
[/quote]
тръба 70-80 см и си в джаза, ако не се сгъне кръстатия ключ, че станаха супер китайски .
angel_ov - специалист
Мнение са сабления трион от четвъртак? Или да чакам акумулаторния, и дали ще има само боди?! До сега пускан ли е в продажба (акумулаторния)? Мисля да го ползвам за вадене на дъски от палети.
cholev - майстор
За сабята. Имам и двата, но ползвам предимно акумулаторния.
Но ако трябва да режа много материал ще извадя този с кабела.
Акумулаторния ми е от първите с Х20. Лек и реже всякакви греди включително и 14сантима
А пък този с кабела е на поне 5-6години

Ей го кабелния как реже тръба (ф57х 3.5 по спомен- или ф76- абе като гледам коляното 1/2" може и ф89 или даже ф108) с дългия биметален оригинален нож

Изображение
gnt69 - майстор
Пак на цакат тия, в Румъния е 66 лева а тук 80. И аз го загледах ама няма да им го купя. :butthead:
falosa - напреднал
вт апр 09, 2019 2:31 pmangel_ov написа:
Мнение са сабления трион от четвъртак? Или да чакам акумулаторния, и дали ще има само боди?! До сега пускан ли е в продажба (акумулаторния)? Мисля да го ползвам за вадене на дъски от палети.
Имам само кабелната сабя и съм много доволен.Аматьор съм ,но върши много работа и в градината и в двора.И понеже съм "жичкаджия"...кабели и удължители дал господ.Моткам го из целия двор.Не успях да се вредя за акумулаторния и нямам впечатления.
falosa - напреднал
ср апр 10, 2019 7:56 amESPACE написа:
Стягането на опън да си го практикуват Руснаците. Вземе да се извади ключа както опъваш към муцуната си, забрави.
Момчета разминаваме се с темата. Явно всеки си има собствено мнение за джантите...Май ще е по-добре да се направи нова тема за това специално и мисля ,че няма да е по-малко интересна :=)
grizan1980 - специалист
вт апр 09, 2019 9:05 pmfalosa написа:
вт апр 09, 2019 2:31 pmangel_ov написа:
Мнение са сабления трион от четвъртак? Или да чакам акумулаторния, и дали ще има само боди?! До сега пускан ли е в продажба (акумулаторния)? Мисля да го ползвам за вадене на дъски от палети.
Имам само кабелната сабя и съм много доволен.Аматьор съм ,но върши много работа и в градината и в двора.И понеже съм "жичкаджия"...кабели и удължители дал господ.Моткам го из целия двор.Не успях да се вредя за акумулаторния и нямам впечатления.
Кабелния го имам от 3 години вече и доста дърва на село отряза .... Купих му един нож за грубо рязане на Макита и реже като за световно. А като отвориха последният Лидъл в града имаше промоция на акумулаторния трион Х20 без батерия..... Седяха и никой не ги търсеше .... та взех един ... За сега само големи клони съм рязал (40-50 мм) С 4 Ач батерия не ги усеща...
ddenkov - специалист
вт апр 09, 2019 2:31 pmangel_ov написа:
Мнение са сабления трион от четвъртак? Или да чакам акумулаторния, и дали ще има само боди?! До сега пускан ли е в продажба (акумулаторния)? Мисля да го ползвам за вадене на дъски от палети.
Имам акумулаторния и съм много доволен. Това май е на-използваният инструмент. Завчера вадих пън от черница и страничните корени ги рязах със сабята.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: