Нека намерим най-тънките цени.
falosa - напреднал
ср апр 10, 2019 8:28 amgrizan1980 написа:
вт апр 09, 2019 9:05 pmfalosa написа:
вт апр 09, 2019 2:31 pmangel_ov написа:
Мнение са сабления трион от четвъртак? Или да чакам акумулаторния, и дали ще има само боди?! До сега пускан ли е в продажба (акумулаторния)? Мисля да го ползвам за вадене на дъски от палети.
Имам само кабелната сабя и съм много доволен.Аматьор съм ,но върши много работа и в градината и в двора.И понеже съм "жичкаджия"...кабели и удължители дал господ.Моткам го из целия двор.Не успях да се вредя за акумулаторния и нямам впечатления.
Кабелния го имам от 3 години вече и доста дърва на село отряза .... Купих му един нож за грубо рязане на Макита и реже като за световно. А като отвориха последният Лидъл в града имаше промоция на акумулаторния трион Х20 без батерия..... Седяха и никой не ги търсеше .... та взех един ... За сега само големи клони съм рязал (40-50 мм) С 4 Ач батерия не ги усеща...
Знам си аз ,че съм марко тотев..Когато ми се иска да имам нещо,все не остава за мен :-) Но мога да изчакам все пак...
angel_ov - специалист
ср апр 10, 2019 9:53 amfalosa написа:
ср апр 10, 2019 8:28 amgrizan1980 написа:
вт апр 09, 2019 9:05 pmfalosa написа:

Имам само кабелната сабя и съм много доволен.Аматьор съм ,но върши много работа и в градината и в двора.И понеже съм "жичкаджия"...кабели и удължители дал господ.Моткам го из целия двор.Не успях да се вредя за акумулаторния и нямам впечатления.
Кабелния го имам от 3 години вече и доста дърва на село отряза .... Купих му един нож за грубо рязане на Макита и реже като за световно. А като отвориха последният Лидъл в града имаше промоция на акумулаторния трион Х20 без батерия..... Седяха и никой не ги търсеше .... та взех един ... За сега само големи клони съм рязал (40-50 мм) С 4 Ач батерия не ги усеща...
Знам си аз ,че съм марко тотев..Когато ми се иска да имам нещо,все не остава за мен :-) Но мога да изчакам все пак...
И аз ще чакам за акумулаторния.
Djack - специалист
Тези камъни (вложки) за "гидория" от утре, някой взимал ли ги е? Какъв им е размера на присъединяване (на квадрата)? Бива ли ги?
grizan1980 - специалист
ср апр 10, 2019 1:15 pmangel_ov написа:
ср апр 10, 2019 9:53 amfalosa написа:
ср апр 10, 2019 8:28 amgrizan1980 написа:

Кабелния го имам от 3 години вече и доста дърва на село отряза .... Купих му един нож за грубо рязане на Макита и реже като за световно. А като отвориха последният Лидъл в града имаше промоция на акумулаторния трион Х20 без батерия..... Седяха и никой не ги търсеше .... та взех един ... За сега само големи клони съм рязал (40-50 мм) С 4 Ач батерия не ги усеща...
Знам си аз ,че съм марко тотев..Когато ми се иска да имам нещо,все не остава за мен :-) Но мога да изчакам все пак...
И аз ще чакам за акумулаторния.
Малкия трион на флорабест (12В) e по удобен за работа с една ръка .... него го взех първи и той вече минава 3 години...
Gadnyara - специалист
ср апр 10, 2019 2:23 pmDjack написа:
Тези камъни (вложки) за "гидория" от утре, някой взимал ли ги е? Какъв им е размера на присъединяване (на квадрата)? Бива ли ги?
Тези от утре съм почти сигурен, че който и да ги е взел няма да си признае. Все пак са от бъдещето...

Аз имам така изглеждащи комплекти от доста (3-4 години) време и ги ползвам да напъвам с тях по окачвания на колите покрай мен. И вложките, и ръкохватките, в частност по-големите. Дотук се държат.

На 1/2 и 3/8 инча са. :wink:
Djack - специалист
Благодаря! Ще ги взема утре! :partyman:
muhala - майстор
ср апр 10, 2019 10:12 pmDjack написа:
Благодаря! Ще ги взема утре! :partyman:
Няма да сбъркаш. Имам най-голямата тресчотка. Идеалка е.
fore - майстор
Днес пробвах водоструиката. Добра е. Малко шумна и със звук наподобяващ къртач, но върши работа.

Да питам препарата за безконтактно даден в комплекта върши ли работа ?
И тази въртяща четка, която не се върти кой знае колко дали върши работа и дали няма да надере повече лака на колата ? Струва ми се малко твърда.
А турбо дюзата за какво е ? Прави конус, но къде може да е полезна ?
kozl - майстор
съб апр 13, 2019 12:55 amfore написа:
Днес пробвах водоструиката. Добра е. Малко шумна и със звук наподобяващ къртач, но върши работа.
А турбо дюзата за какво е ? Прави конус, но къде може да е полезна ?
Не и по колата, че може отлети боята. Последното от личен опит, но с Кархер.
Тази струя е по-разрушителна и много рядко ползвам конусния накрайник. Примерно за почистване на стара, ерозирала бетонова основа за ново покритие.
Препарат за безконтактно си купувам в туба от дистрибутори. Понякога се налага след препарата да ползвам четка за някои места по колата, но не въртяща, а ръчна. Гледах на автомивкита под офиса и те така правят. В повечето случаи четката не ползвам.
Дистибутора на препарата посъветва да не се ползва пеноструйника, а да се нанася препарата на спрей, така действието било по-ефективно. Да ама става в пъти по-бавно ако се ползва ръчен пулверизатор, примерно от меглио.
Но пък като останат мръсни петна след измиване на пяната, точно това ползвам - ръчния пулверизатор + четката и после изплаквам.
Svezar - специалист
С това мижаво налягане на тези водоструйки трябва или много качествен препарат за да се измие добре колата или да търкаш с нещо, /което никога не бих направил с моя кола/ ! Друго си е едвам да удържаш пистолета на истинска автомивка,там мръсотията няма шанс :idea:

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: