Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
mitkofendera - специалист
Здравейте, търся човек с опит в пренастройката на този тип въртящ / ротари / каруселен монетник. Най-често се ползват във вендинг машини за детски играчки, топчета и др. Доколкото зная хората, които са разполагат с ноу хау и инструментариум у нас се броят на пръсти / буквално/, затова моля за съдействие и чрез лично споделяне. Става въпрос за пренастройване на 8 монетника от 20 пенса на 1 лев и още 3-4 за профилактика и прочие. Благодаря за вниманието.

Изображение
Изображение
Изображение
plamen6703 - майстор
Има вариант освен за 1 лв. и за 1+1 лв., но няма да ти хареса цената, иначе има доста хора, които могат да ти свършат работа :wink: ! :partyman:

Mod edit: Потребителят получи предупреждение за това мнение.
Последна промяна от Virtex на нед апр 14, 2019 11:46 am, променено общо 1 път.
Причина: Потребителят получи предупреждение за това мнение.
mitkofendera - специалист
съб апр 13, 2019 12:24 amplamen6703 написа:
Има вариант освен за 1 лв. и за 1+1 лв., но няма да ти хареса цената, иначе има доста хора, които могат да ти свършат работа :wink: ! :partyman:
Да, много е възможно да не ми хареса, но все пак моля за връзка, ако знаеш някой. От София съм.
Virtex - майстор
Не разчитай plamen6703 да ти каже, той е дървен философ и само трупа мнения.

И понеже беше предупреден, с това си мнение без смисъл ще си получи последствията :)
vlax - майстор
нед апр 14, 2019 11:44 amVirtex написа:
Не разчитай plamen6703 да ти каже, той е дървен философ и само трупа мнения.

И понеже беше предупреден, с това си мнение без смисъл ще си получи последствията :)
Не си прав,,,да го наказваш. :partyman:
radius - майстор
Особено след, предполагам, поредния блестящ психоанализ на нов потребител. :lol:
plamen6703 - майстор
съб апр 13, 2019 6:15 pmmitkofendera написа:
съб апр 13, 2019 12:24 amplamen6703 написа:
Има вариант освен за 1 лв. и за 1+1 лв., но няма да ти хареса цената, иначе има доста хора, които могат да ти свършат работа :wink: ! :partyman:
Да, много е възможно да не ми хареса, но все пак моля за връзка, ако знаеш някой. От София съм.
Дори не съм видял, че си попитал, има вариант за твоя монетник да се направи да отчита 1 лв. и може и варианта с 1+1, ако има артикул за два лев. За монета от 2 лв. е по-добре да смениш монетника с друг монетник, приблизителна цена около 50 лв. за втора употреба монетник.
Ако все още те интересува човек за София ползвай опцията л.с :wink:
Успех!

Тема "Монетни механизми - изцяло механични - съдействие?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: