• 1
  • 2
Напишете въпрос свързан със санирането.
miliad - майстор
От трите изброени марки- Вивапласт.
Стъклопакета става-бюджетно решение, но достатъчно добро за парите си. Ако си на много шумно място, може да сложиш и стъкла с различна дебелина.
Немски обков задължително, без разни недоразумения VHS, Vorne, GU и др.
Много, много важен фактор е фирмата изпълнител на дограма
Симана - помощник
Налага се да сменям стара ръждясала и пропускаща вода дограма на тераса, която половин година е постоянно с кондез.
Става дума за северна тераса, на която влиза съвсем малко слънце за не повече от час, и на тази тераса е изнесена готварската печка.
Каква дограма бихте избрали?
miliad - майстор
пет юни 07, 2019 10:18 amСимана написа:
Налага се да сменям стара ръждясала и пропускаща вода дограма на тераса, която половин година е постоянно с кондез.
Става дума за северна тераса, на която влиза съвсем малко слънце за не повече от час, и на тази тераса е изнесена готварската печка.
Каква дограма бихте избрали?
Така зададен въпроса е ......
Ти какви изисквания имаш към дограмата? Какво очакваш от терасата ?

Умишлено въпроса ми е в твоя стил.
Симана - помощник
Така зададен въпроса е ......
Ти какви изисквания имаш към дограмата? Какво очакваш от терасата ?

Умишлено въпроса ми е в твоя стил.
[/quote]

Терасата да е по-топла и да не е цялата в конденз от октомври до март (дори и да не готвя там).Знам, че има значение южна или северна е терасата и дали се готви , за това питам разбиращите.
miliad - майстор
Слагате 70мм или 76мм ПВЦ дограма/ще попитате каква-аз съм пристр'астен към "Трокал"/, стъклопакет с нискоемисийно стъкло ( троен ,двоен -според възможностите ви).
След това топлоизолирате стени, подове, тавани. Монтирате аспиратор. Общо взето това е.
Симана - помощник
пет юни 07, 2019 12:17 pmmiliad написа:
Слагате 70мм или 76мм ПВЦ дограма/ще попитате каква-аз съм пристр'астен към "Трокал"/, стъклопакет с нискоемисийно стъкло ( троен ,двоен -според възможностите ви).
След това топлоизолирате стени, подове, тавани. Монтирате аспиратор. Общо взето това е.
Много благодаря!
BLUEPUPIL-2 - специалист
1..Влагоабсорбатор/Влагоуловител.
2..Алуминий с прекъснат термомост.
  • 1
  • 2

Тема "Отново за избора на дограма?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: