Нека намерим най-тънките цени.
Бат Диди - специалист
Здравейте.
Извинявам се, но аз не успях да разбера перфоратора 1050в обявен за четвъртък хубав ли е?
Колега cholev, до колкото разбирам при теб се е повредил, но пък искаш пак да си го купиш!?

Поздрави.
themask - специалист
вт апр 23, 2019 7:21 pmБат Диди написа:
Колега cholev, до колкото разбирам при теб се е повредил, но пък искаш пак да си го купиш!?
:lol: :lol: :lol:
Бат Диди - специалист
Здравейте.
Ха, не е смешно :axe: аз знам ,че е голям фен :supz: , обаче се надявам да се включи и да поясни малко какво се е повредило, изнасилван ли е много перфоратора или не издържа и един пиърсинг дори.

Поздрави.
cat - специалист
Търсих във форума но не намери мнения . Дрелката Парксайд хубава ли е ?
?
batVenci - специалист
вт апр 23, 2019 8:22 pmcat написа:
Търсих във форума но не намери мнения . Дрелката Парксайд хубава ли е ?
?
Дрелката е пуснаха през декември 2017 година, после втората версия през декември 2018 година. За по-малко от година и половина, си е малко рано за категорични мнения по въпроса...
cholev - майстор
вт апр 23, 2019 7:21 pmБат Диди написа:
Здравейте.
Извинявам се, но аз не успях да разбера перфоратора 1050в обявен за четвъртък хубав ли е?
Колега cholev, до колкото разбирам при теб се е повредил, но пък искаш пак да си го купиш!?

Поздрави.
Епа живот и здраве четвъртък 8часа :-D
Ползвах го от 2011г (по спомен) . Всичко точно. Е за 7години за тази цена се е изплатил 100 пъти. Миналата година спря с дефект по ел.часта. Разглобих, но не открих проблема (най вероятно ключа/ регулатор обороти) и понеже имам и 1500ватовия и аку 20в рекох да не се занимавам. Добра е машината- лека и удобна. Заслужава си парите
The master - специалист
вт апр 23, 2019 7:45 pmБат Диди написа:
Здравейте.
Ха, не е смешно :axe: аз знам ,че е голям фен :supz: , обаче се надявам да се включи и да поясни малко какво се е повредило, изнасилван ли е много перфоратора или не издържа и един пиърсинг дори.

Поздрави.
Пиърсинг - какво означава това, може на български. Кое налага използването на чужди думи в общуването между двама българи (предполага се)?
jekasus - майстор
cholev написа:
Разглобих, но не открих проблема
Почисти клемите в ключа/прекъсвача.
Така оправих си Боша 2-28 :-D
Аз се чудя за перфо, Боша при мен е един и не може да се раздели на два обекта.
Ползвах на колегата тия два дни - и кърти, което трябва, и пробива, което трябва.
Май пак съм минус 100 лв...
nikolson - майстор
вт апр 23, 2019 9:28 pmThe master написа:
Пиърсинг - какво означава това, може на български.
https://www.google.com/search?q=%D0%B1% ... 30&bih=711 Пробиване, демек.
Бат Диди - специалист
вт апр 23, 2019 9:28 pmThe master написа:
вт апр 23, 2019 7:45 pmБат Диди написа:
Здравейте.
Ха, не е смешно :axe: аз знам ,че е голям фен :supz: , обаче се надявам да се включи и да поясни малко какво се е повредило, изнасилван ли е много перфоратора или не издържа и един пиърсинг дори.

Поздрави.
Пиърсинг - какво означава това, може на български. Кое налага използването на чужди думи в общуването между двама българи (предполага се)?

Здравей

Оффф.
Предполагам че, след някой дати в историята ни можем да говорим по начин който ни удовлетворява. Не го налагам на другите и не съм на конгрес да давам отчет след изтичането на петилетката или да чета дисертацията си и т. н. Вие сигурно на съботата и неделята казвате краеседмичник а не уикенд (пояснение-/www.google.com/search?q=%D1%83%D0%B8%D0 ... e&ie=UTF-8. Няма смисъл да продължавам и то в тази тема.
Поздрави.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: