Нека намерим най-тънките цени.
Chefo77 - майстор
И какво точно имаш предвид като използваш "пиърсинг", че и на мен не ми е ясно. Думата е ясна, но в каква връзка я използваш, щом става дума за перфоратор?
Иначе много сме докачливи ...
fore - майстор
ср апр 24, 2019 7:24 amChefo77 написа:
И какво точно имаш предвид като използваш "пиърсинг", че и на мен не ми е ясно. Думата е ясна, но в каква връзка я използваш, щом става дума за перфоратор?
Иначе много сме докачливи ...
Човека преувеличава за да създаде по добро усещане за възможностите на уреда, а вие направихте от Мухата - Слон...... :lol: и търсите семантиката в думите му.

И сега да не почнете, - ама каква е тази муха дето става на Слон ......... :lol:
Бат Диди - специалист
ср апр 24, 2019 10:25 amfore написа:
ср апр 24, 2019 7:24 amChefo77 написа:
И какво точно имаш предвид като използваш "пиърсинг", че и на мен не ми е ясно. Думата е ясна, но в каква връзка я използваш, щом става дума за перфоратор?
Иначе много сме докачливи ...
Човека преувеличава за да създаде по добро усещане за възможностите на уреда, а вие направихте от Мухата - Слон...... :lol: и търсите семантиката в думите му.

И сега да не почнете, - ама каква е тази муха дето става на Слон ......... :lol:
Благодаря колега FORE.
Извинявам се за причиненото ви неудобство господа, моя грешка по-правилно щеше да бъде : " изнасилван ли е много перфоратора или не издържа и един пиърсинг дори да направи" . Имах предвид, дали машината е толкова некачествена, че дори и сирене да пробиваш ще се счупи.
Надявам се, че сега ме разбирате. Просто е нужна малко асоциация, "пиърсинг" т. е. пробиване на части от тялото а именно меки тъкани.
Да докачлив съм,ядосвам се щом се заяждаме тук, където според мен не е проблем да се ползва жаргон и чуждици.
'' Светът е оцелял защото се е смял" ако с поста си(по-горе) съм успял поне милиметър, да изкривя нечий устни в усмивка ще съм доволен.
Надявам се че няма нужда да обяснявам и какво имах предвид с "изнасилване" , чудно защо не питахте и за него.
Сега като се замисля може и докато съм питал за перфоратора да съм си мислил за някое пъпче и от там в поста ми да се вмъкнало това ''пиърсинг'.
Ами извинявате то така с тази дъртофия.
Сори за окалването на темата.


ПС
Сори на български ще рече Извинявайте .
agj - майстор
вт апр 23, 2019 8:56 pmbatVenci написа:
вт апр 23, 2019 8:22 pmcat написа:
Търсих във форума но не намери мнения . Дрелката Парксайд хубава ли е ?
?
Дрелката е пуснаха през декември 2017 година, после втората версия през декември 2018 година. За по-малко от година и половина, си е малко рано за категорични мнения по въпроса...
Аз пък имам мнение ,точно за втората версия!Една сутрин около Коледа на 2018г. ,бягах и се блъсках за да се добера до една такава дрелка!В крайна сметка най доброто в тая машина е цената.Иначе нивото си е точно като на Райдър и тем подобни други марки.Търчах да си я купя главно заради самозатягащия патронник .Но точно той е разочарование!Или не държи т.е. превърта,или пък ако стегне яко ,после го развивам с клещите гарги..... !Има и други дребни проблеми по машинката,..... но за тези пари толкоз!
Chefo77 - майстор
Бат Диди - дължа ти извинение. Изобщо не го вдянах :)
Бат Диди - специалист
чет апр 25, 2019 10:18 amChefo77 написа:
Бат Диди - дължа ти извинение. Изобщо не го вдянах :)
Здравейте.
Аз лоши чувства нямам, хубаво е че се разбрахме :yawinkle: . Днес си взех перфоратора имаше около 20 бр. около обяд, е явно се наситихме. Голям смях падна с един колега, като му разказвах как преди време чаках пред магазина преди да отвори(бяхме около 30 човека) и после се надбягвахме кой ще стигне пръв до щанда. Един мераклия беше първи, и като отвориха вратите с голям финес и ловкост едновременно, изтича(не се шегувам) до кошницата грабна две зегета и започна да се разхожда гордо в магазина. На лицето му беше изписано такова самодоволство и блаженство ..... а бе човека направо достигна нирвана, а моето сърце се разтопи от благи спомени по старото време еххххх.
Като пробвам перфоратора ще дам отчет. Весело изкарване на празниците.
Поздрави.
ky-kyy - майстор
След празниците - пиърсинг с новия перфоратор :supz:
The master - специалист
вт апр 23, 2019 10:38 pmБат Диди написа:
вт апр 23, 2019 9:28 pmThe master написа:
вт апр 23, 2019 7:45 pmБат Диди написа:
Здравейте.
Ха, не е смешно :axe: аз знам ,че е голям фен :supz: , обаче се надявам да се включи и да поясни малко какво се е повредило, изнасилван ли е много перфоратора или не издържа и един пиърсинг дори.

Поздрави.
Пиърсинг - какво означава това, може на български. Кое налага използването на чужди думи в общуването между двама българи (предполага се)?

Здравей

Оффф.
Предполагам че, след някой дати в историята ни можем да говорим по начин който ни удовлетворява. Не го налагам на другите и не съм на конгрес да давам отчет след изтичането на петилетката или да чета дисертацията си и т. н. Вие сигурно на съботата и неделята казвате краеседмичник а не уикенд (пояснение-/www.google.com/search?q=%D1%83%D0%B8%D0 ... e&ie=UTF-8. Няма смисъл да продължавам и то в тази тема.
Поздрави.
Добър вечер.
Оффф.
На съботата и неделята им казваме събота и неделя или почивни дни. Поне в "неше село" е така. По чуждите села не знам. Въобще какви петилетки, дисертации, конгреси и отчети Ви се въртят в главата. Какво общи имат те с правоговора в българския език? А какво би останало от българския език ако използваме безразборно чуждици? А какво ще стане с народ който няма език?
The master - специалист
ср апр 24, 2019 10:25 amfore написа:
ср апр 24, 2019 7:24 amChefo77 написа:
И какво точно имаш предвид като използваш "пиърсинг", че и на мен не ми е ясно. Думата е ясна, но в каква връзка я използваш, щом става дума за перфоратор?
Иначе много сме докачливи ...
Човека преувеличава за да създаде по добро усещане за възможностите на уреда, а вие направихте от Мухата - Слон...... :lol: и търсите семантиката в думите му.

И сега да не почнете, - ама каква е тази муха дето става на Слон ......... :lol:
Не разбрах какво е общото на семантиката и използването на чуждици в българския език.
Бат Диди - специалист
Здравейте.
Млади ми палав заядливко ти като държиш толкова много на чистотата на нашия език, защо не си написа името на български?
Поздрави.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: