• 1
  • 95
  • 96
  • 97
  • 98
  • 99
  • 159
Всичко за дърводелството
nautilus33 - майстор
Навлажняването дали ще доведе до промяна на цвета? Т.е. да го изсветли? За сега се замислям да приложа и двете. Да навлажня и да шлайфам след първа(втора, защото отвън ще минавам на три ръце) ръка.
EDI - майстор
Навлажни, това е правилен акъл, така вадиш легналите и срязаните влакна на дървесината.Не променя цвета.Без шлайфане няма да мине при всяко положение.
nautilus33 - майстор
Благодаря. Значи така ще процедирам.
themask - специалист
чет апр 25, 2019 2:23 pmnautilus33 написа:
Навлажняването дали ще доведе до промяна на цвета? Т.е. да го изсветли? За сега се замислям да приложа и двете. Да навлажня и да шлайфам след първа(втора, защото отвън ще минавам на три ръце) ръка.
nikolson - майстор
Въпрос. Днес сглобявах една кухня и изненада. Вратичките бяха окомплектовани с две панти с плавно затваряне и две обикновени.Да не би да се монтира по една плавна панта на вратичка, а другата да е обикновена.
ZEDYCUS - майстор
Не, някой е объркал обкова.
bulhomes2 - майстор
Абе и аз есента сглобявах една приста на хазяина в Монтана и там беше така. Не помня как ги сложих, но вероятно е било с по една обикновена и една с плавно затваряне.

ПП. Абе нещо ме гложди, че май имах 4 панти за врати, а само една врата (с място за 2 панти). Пантите за раклата не ги броя, че са съвсем друг модел.
nikolson - майстор
Питам, щото всички двойни шкафове са така, две плавни и две обикновени.
bulhomes2 - майстор
Значи и аз съм бил така.
miliad - майстор
За кухня една панта с плавно на врата е достатъчно. Правилно е окомплектовано.
  • 1
  • 95
  • 96
  • 97
  • 98
  • 99
  • 159

Тема "Тема за бързи въпроси и отговори в дърводелството" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: