• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Rumen89 - специалист
Поради засиления интерес към българското производство пелетни котли пускам тема за мнение и съвети за котел IVG
6osi6 - майстор
Страница на производителя има ли, от която да се види как изглежда котела и да се изтегли ръководството за експлоатация и сертификата за ефективност :?
Излизат само 2-3 снимки в търсачките, от които се вижда, че котелът е вертикален. Това не е плюс. Търси дълбок котел с вертикални димогарни тръби и механизъм за почистване, като този.

Прикачен файл

16-201802261440581.jpg
16-201802261440581.jpg (98.76 KиБ) Видяна 3467 пъти
lz2skt - специалист
Какъв е котелът на картинката ?
6osi6 - майстор
Moderator Bio Master - автоматично почистване на пепел и на горелка. На димогарните е с ръчка. Сега е 5800 лева.
http://shopeee.com/s/n12
lz2skt - специалист
Полски ли ...? Ааа не... Аз като отида на морето на плажа нашенките по -убави от полякините.....А може ли едно компетентно мнение за техните котли,защото знам ,че си доста навътре в нещата ?Предварително благодаря,Чосич (не знам дали правилно го транскриптирам)
Като този е сякаш. Не му се виждат пружините, ама ги има.

Махнах картинката, че и без това съм качил неправилната.
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на пон апр 29, 2019 7:33 am, променено общо 1 път.
Rumen89 - специалист
нед апр 28, 2019 7:45 pm6osi6 написа:
Страница на производителя има ли, от която да се види как изглежда котела и да се изтегли ръководството за експлоатация и сертификата за ефективност :?
Излизат само 2-3 снимки в търсачките, от които се вижда, че котелът е вертикален. Това не е плюс. Търси дълбок котел с вертикални димогарни тръби и механизъм за почистване, като този.
Благодаря за мнението. На мен ми беше чудно как му дават кпд 94%. на котел iVG Фирмата която го предлага е Бг терм. Там може да погледнеш ако е удобно какво пише за този котел. Ако кача линк ще е против правилата. Налага ми се патувам в чужбина за дълго време и котела ми се видя много лесен за почисване дори и жена може да го почисти. Сега ще разгледам и вашето предложение.
6osi6 - майстор
нед апр 28, 2019 8:14 pmlz2skt написа:
... може ли едно компетентно мнение за техните котли
Котел нямам. Имам кутия, бункер и горелка в комплект с управление. Работят без проблем 4 години.
Rumen89 - специалист
нед апр 28, 2019 9:06 pm6osi6 написа:
нед апр 28, 2019 8:14 pmlz2skt написа:
... може ли едно компетентно мнение за техните котли
Котел нямам. Имам кутия, бункер и горелка в комплект с управление. Работят без проблем 4 години.
IVG ли имаш?
Rumen89 - специалист
нед апр 28, 2019 8:25 pmТрифон П.Трифонов написа:
Като този е сякаш. Не му се виждат пружините, ама ги има.
Стига вече качва снимки само на една и съща марка......
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15

Тема "Котел IVG мнения и съвети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: