• 1
  • 2
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
iivanov - майстор
Който веднъж овладее мощта , трудно ще го залъжеш с друго . Дори да не работи профи .
offvt - специалист
+1.Много е вярно!!!
iivanov - майстор
Пък по темата - заприказвахме се с един с един щилски представител , та той ми каза , че 4mix двигателите чупели клапани и ставало мазало . Искали само най-висок клас масло . Иначе били много тихи .
пет май 03, 2019 8:01 amiivanov написа:
Пък по темата - заприказвахме се с един с един щилски представител , та той ми каза , че 4mix двигателите чупели клапани и ставало мазало . Искали само най-висок клас масло . Иначе били много тихи .
Иванов, това го вярвам и добре, че споделяш.
На мен не ми е нужна коса, но ако трябва да купувам, пак ще е Щилка с 2 Микс мотор.
Предните 2 дни пътувах малко, като забелязвам, че общините, подобно на община Аксаково, ползват техника на Щил, профи серията.
Не оспорвам качеството на ОлеоМак. Просто Щил и Хуск са се наложили, особено в избора за служебна техника.
Вероятно има защо кметовете, разните Rescue формирования и т.н. да правят подобен избор.
iivanov - майстор
Кметовете налагат това , от което има далавера . Приказвах си аз с представителя на ОМ за това , как е отказал на една община .
  • 1
  • 2

Тема "Stihl fs 89 мнения" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: