Всичко свързано с въздушния поток, който дишаме.
preslav - майстор
нед май 05, 2019 12:09 pmAndri01 написа:
Да са живи мама и тати,дето го дундуркат това НЕЩО ! То сигурно и кола кара и книжка има. Ама дано не се засича човек него на пътя. :) :)
Ти да мълчиш, то дитету саму са прай, че езика наши не знай, "дъртите" тук нямат нищо общо - дитету си служи със смартофон, не му е нужен вече касетковфон, акъл ни ще, пари му дай, ама да са безкрай. Хайде паундри, дори не можеш да си предстайш какво е това Е в началото на тройката - на мен ми прилича като на "ЕЕЕЕбава се нещо машината", ама може да е и друга причината.
Andri01 - майстор
Сега разбрах колко е "умно "джендърачето - 88 набор! В едно изречение от 8 думи ,има 7 грешки! Направени са умишлено,с цел да предизвика полемика и да разбере ,колко от човеците тука знаят .....маймуницата. Уви ,оказахме се неграмотни! :? :lol: :partyman:
plamen6703 - майстор
нед май 05, 2019 9:04 amFaraona688 написа:
Търсех конкретен отговор ама тука нема.
Конкретен отговор на място като те посети сервизен специалист, много вероятно е да се окаже теч на фреон. :partyman:
Благодаря за отговора цял ден само откачалки ми пишат
preslav - майстор
нед май 05, 2019 9:16 pmFaraona688 написа:
Благодаря за отговора цял ден само откачалки ми пишат
Може пък и закачалки да са, ама хич няма да те питам какво са ти казали от сервиза - кавали всякакви, едни смъркат кока, други фреон, а на други им се сака фараон.
a_stoev - майстор
Ако е Гри /с лепенка на лукса/ е ниско налягане.
D103314 - специалист
:? :-D :shock: :-D :toimonster:
Chefo77 - майстор
Климатици ... фараони ... и балъци ... за милиони ...
Куче влачи рейс, диря няма еееей.
Или нещо подобно беше.
Virtex - майстор
нед май 05, 2019 10:14 amFaraona688 написа:
какви джендари
Едно от характерните чертни на джендърите е, че се обиждат на изключотелно лесно, обикновено на първото криво мнение и започват да плюят наляво и надясно, а уж са дошли за съвет :wink: (if you can catch my drift).

---

Темата се заключва, спама приключи :-D

Тема "Klimatici" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: