• 1
  • 2
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
gibson58 - специалист
Поръчал съм мебелите,но искам такива дръжки с цвят "мед", но не "стара мед" или "антик" ,които са с патина, а лъскави с цвят като на току що обелен меден кабел,като тази на снимката.Доста рових из нета и по магазините,но никъде не видях.Единствено в Айко,но пък там" не се продават отделно дръжки" ?!?
Изображение
Някой да знае от къде мога да купя дръжки с такъв цвят?
VLADO66 - майстор
Ако ги няма в Балкан юг, трудно би ги намерил.
sian - специалист
Медна шина, пробиване огъване полиране и лакиране. Имам месингови след лакиране си запазиха блясъка. Като се замисля някоя от дръжките има частично окисление, но са лакирани преди 18-20 години...
gibson58 - специалист
Това не е лоша идея... какъв е най-трайният лак за мед?
sian - специалист
Нямам спомен. Може би автомобилен. Или пък такъв за алуминиеви джанти чул съм че ги лакират след песъкоструйка. Може да го има и на спрей. Ще попитам един реставратор и ще пиша.
Antonii - майстор
Това май е дръжка на GAMET.
Така, че всеки който работи с тях би трябвало да може да ви я намери.
gibson58 - специалист
Мерси много ,намерих си желаните дръжки с вашата помощ! Живи и здрави! :partyman:
burkov - специалист
Ще споделиш ли от къде? И аз се оглеждам за подобни продукти.
  • 1
  • 2

Тема "Някой виждал ли е такива дръжки да се продават!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: