Нека намерим най-тънките цени.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон май 06, 2019 6:44 amburzan написа:
... Лежа си сега и ...
Може би, най-после, са реализирали инструмента за копане лежейки...?
(Копам седнал, оти не моа да копам легнал)
resistbody - майстор
пон май 06, 2019 6:44 amburzan написа:
Мернах в Лидл опакован странен инструмент с дълъг и тънък пневмо цилиндър със стоманени накрайници (права лопата и шила), за копане и разбиване, струваше над 200лв. Лежа си сега и се чудя какво беше това. Някой да е работил с този комплект?
Май е пневматинчна права лопата... уж го дават и за къртене, ама няма как да стане тая... мани даже сънувах, че жената е купила тоя боклук и й се карах..
nikolov333 - майстор
С такъв струмент, гледах по TLC, че къртят плочките от мукавените подове в Щатите.. :-D :lol: :lol:
dragonn2 - специалист
Тъкмо дойде време да си купя електрожен за хоби нужди и гледам в Лидл ще пускат нов модел на 18-ти. Обаче поразгледах из разни онлайн магазини и гледам че има доста алтернативи, с по-добри характеристики, поне на хартия. Какво ви е мнението за български инверторен електрожен TIG TAG? За същите пари се намира 200А. Какви са предимствата на Парксайд спрямо останалите марки? Знам че Лидъл са точни с гаранцията, ама самата техника бива ли я?
manobg - специалист
Ай стига с тез електрожени вече. 8 страници едно и също. Кой разбрал - разбрал.
Virtex - майстор
ср май 15, 2019 8:19 pmmanobg написа:
Ай стига с тез електрожени вече. 8 страници едно и също. Кой разбрал - разбрал.
Темата е разчистена вече - да не се чуди някои, че мнението на manobg е "в нищото".
Неговото мнение го оставям, за да се види, че за пореден път прекалявате, някои мнения ще отидат в темата за избор на електрожен, други може да бъдат изтрити, а "печелившите" от лотарията за продължаващ спам ще бъдат обявени после :)

Има нова "експериментална" тема за всякаква дискусия на инструментите: viewtopic.php?f=54&t=62147
Понеже никои не прояви желание да я създаде, мнението на koveslav се използва за "начало" :)
resistbody - майстор
нед май 12, 2019 9:21 pmdragonn2 написа:
Тъ Какво ви е мнението за български инверторен електрожен TIG TAG? За същите пари се намира 200А.
Не е 200А и не е български...
dragonn2 написа:
Какви са предимствата на Парксайд спрямо останалите марки? Знам че Лидъл са точни с гаранцията, ама самата техника бива ли я?
Никакви освен връщането на парите... или нов инструмент...

За по-малко пари може да си вземеш по-добър електрожен, но няма да рекламирам..
kozl - майстор
ср май 15, 2019 8:37 pmVirtex написа:
ср май 15, 2019 8:19 pmmanobg написа:
Ай стига с тез електрожени вече. 8 страници едно и също. Кой разбрал - разбрал.
Темата е разчистена вече - да не се чуди някои, че мнението на manobg е "в нищото".
Неговото мнение го оставям, за да се види, че за пореден път прекалявате, някои мнения ще отидат в темата за избор на електрожен, други може да бъдат изтрити, а "печелившите" от лотарията за продължаващ спам ще бъдат обявени после :)

Има нова "експериментална" тема за всякаква дискусия на инструментите: viewtopic.php?f=54&t=62147
Понеже никои не прояви желание да я създаде, мнението на koveslav се използва за "начало" :)
А този пост де си разчистил, за коя тема е :?
пон май 06, 2019 8:54 amkozl написа:
Е да де ама решението за покупка е основно свързано с цената и лидълската политика на предлагането.
Щото некои джаджи де я ми дотребват, я не,,, съм ги придобил повече заради цената, както и за това, че га ми потребат си представям, че нема да ги намера на тая цена :roll:
Начи мотивация за покупация е поне два пъти повече заради цената, а предлагането е катализатор на решение за покупление :wink:
В по-долния пост си признавам грешката, че никъде не съм писал, че става въпрос за Парксайд инструмент закупен от ЛИДЛ, но поста си е за тая тема, та за това си позволявам да го върна тука.
ср май 08, 2019 7:12 amkozl написа:
Вчера направих 34 отвертстия 6/50 мм в бетон, плюс 5 по 6/15 с нацелена армировка и като се има в предвид и добавка към сантим мазилка пред бетона и...
батерията изгасна.
И продължих със следващата батерия, която обаче зареждам "ръчно" елемент по елемент, защото и прецаках платката при подмяна на Li-ion батериите. Пък благодарности на lov за съвета за зареждане на елемент по елемент, та пак влезе в полза. Е зареждането ми се получава за 1 седмица, щото ползвам 1 платка за заряд и я местя ден след ден към следващия елемент.
Дали със 6 платки ще стане за 1 ден :?
И така моята оценка на твоите почистващи дейности е че:
Покрай сухото гори и мокрото.
radius - майстор
Някой да каже нещо за акумулаторния тример за трева? Усещам че ще е много як :) Колко ли минути ще бръмчи? Става дума разбира се да дооправя тук-там от косачката.
За 200лв се взима бош, ма сигурно и той е същата плюнка.
grizan1980 - специалист
пет май 17, 2019 6:29 amradius написа:
Някой да каже нещо за акумулаторния тример за трева? Усещам че ще е много як :) Колко ли минути ще бръмчи? Става дума разбира се да дооправя тук-там от косачката.
За 200лв се взима бош, ма сигурно и той е същата плюнка.
Общо взето бива и с по големите бурени се справя..... Взех го на майтап.... дори сложих 4Ач батерията и държи доволно .... само с тези накрайници вместо корда незнам къде ще ги търся...

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: