• 1
  • 2
Всички имаме коли, нали ?
Andri01 - майстор
Не знам от кога е това НЕизпращане,но мене преди 2 дена ме сюрпризираха с снимка от 2016-та. :(
krasko_ood - специалист
Ето ви причина за ненавременната доставка от скъпите Селфита http://epicenter.bg/article/MVR-si-izbr ... 43219/2/48
vlax - майстор
Да повдигна малко темата,най после ми дойде глобата за превишена скорост,но не от това място където очаквах ,а от съвсем друго място. :-D При разрешени 60 извънградско,реално с минал съм с 82км/ч и 100 лв минус от фонда и аз съм човек.Глобата е от октомври 2018 год. а чак сега идва. :? .Ще взема да си купя от онея цифри за номера и да ги лепна,ако ме хванат глобата е 50 лв за замърсен номер,пак наполовина по-малко от глобата за превишена скорост. :?
:partyman:
gnt69 - майстор
чет май 16, 2019 9:41 pmvlax написа:
Ще взема да си купя от онея цифри за номера и да ги лепна,ако ме хванат глобата е 50 лв за замърсен номер,пак наполовина по-малко от глобата за превишена скорост. :?
:partyman:
Инсталирай си WAZE. Аз без нея не излизам от Русе. :partyman:
D103314 - специалист
Честитките се получават, без снимка. В началото на месеца получихме такава във фирмата. Засечен служебен автомобил, при ограничение 60, минал със 76км. Понеже беше минал месец и половина от нарушението, а колата се кара от трима шофьори, почнахме издирване кой би могъл да кара на въпросната дата. Понеже и шофьорите не бяха сигурни, единия от тях отиде в КАТ, и на място му показват снимката-оказа се , че той е карал :-D Ако не отидеш на място, можеш да искаш снимка, но тогава тя струва 50лева. Тези изменения са от няколко месеца вече. Дано съм бил полезен.
andy_forresite - майстор
На мен ми връчиха писмото с патрулка пред дома. Отвориха плика, видях си колата, скоростта, дата юли м.г., а си го получих миналия месец. Това са 9 месеца по-късно.
Разбрах че при плащане през банка отразяването в системата на МВР става бавно. Трябвало в Изи пей. Тогава виждат плащането много бързо. Трябваше да влизам в районното за ръчно въвеждане в системата. Оказа се че и книжката ми е била изтекла. 400 лв, с промоцията 280, 12 точки ако не се лъжа плюс 30-ина за подновяване на книжката.
По принцип гледам да не ме настигат тировете. Толкова бързо карам. Възпитателен ефект все пак има :roll:
rufo - специалист
Наскоро ходих до Берлин/Германия- взех колата на приятел да си свърша работата-тук, там...
След 5 дни ми се обажда и ми праща снимка с подробности- Превишена скорост : при разрешени 50км.-съм карал с 61км.+11км. над допустимото !!!
Резултата= 250 Евро !
Ако не се платят в срок- колата се спира от движение !!!

Това е полужението...
hidrazin - майстор
съб май 18, 2019 9:33 pmrufo написа:
...Берлин/Германия при разрешени 50км.-съм карал с 61км.+11км. над допустимото !!!
Резултата= 250 Евро !
У нас за превишаване от 11 до 20 км/ч. – с глоба 50 лв. - 10% от заплатата на повечето бедни българи.
У германско за същото 250 евра - 10% от заплатата на бедния германец (изключвам навлеците - българи, румънци, сърби, албанци ... за които е висока).
Аз пък снощи се прибрах от Мюнхен ... с Lufthansa...

Това е пулуженийту ...
:partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Снимка от КАТ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: