• 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 36
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
По страната може да има слънчогледови и на 150 лв.В София аз по-евтини от 280 лв не намирам.Тук и дървесните са минимум по 370 лв.Миналата година горих и от двата типа и не съм забелязал разлика в разхода.Само чистенето при слънчогледовите е повече.Не знам дали са дребни тези от Ресен,ама знам,че миналата година едни дълги дървесни от Ракитово ми скъсаха нервите...
Като информация го посочвам.Човекът пита за опит със слънчогледови пелети за района на София.Все някога има първи път.Или тук могат да дават мнения само избрани форумни капацитети?
kalin72 - майстор
Керпи, в 15 кг чували - 240 лв на тон. Това от Павликени. И това за 20 тона. Следователно 270 лв в Перник с безплатен превоз са горе-долу добра оферта, при положение, че дървесните са 370-400 лв/тон...
вт май 28, 2019 3:19 pmkalin72 написа:
Керпи, в 15 кг чували - 240 лв на тон. Това от Павликени. И това за 20 тона. Следователно 270 лв в Перник с безплатен превоз са горе-долу добра оферта, при положение, че дървесните са 370-400 лв/тон...
Здр Калин, 270 лв сегашната цена ли е. Може ли на лични тел на продавача и безплатен транспорт ли е включен
stridata - специалист
Аз знам, че Керпито в София ще е на различна цена след края на месеца. Ако не спадне ще се мине на друг производител.
вт май 28, 2019 3:34 pmstridata написа:
Аз знам, че Керпито в София ще е на различна цена след края на месеца. Ако не спадне ще се мине на друг производител.
Stridata, различна имаш предвид по нагоре или по надолу
kalin72 - майстор
вт май 28, 2019 3:26 pmdonmirone написа:

Здр Калин, 270 лв сегашната цена ли е. Може ли на лични тел на продавача и безплатен транспорт ли е включен
В сайта на Керпи има дистрибуторите. Транспорта е безплатен за Перник. Инак е десетина лева на км около Перник.
вт май 28, 2019 6:22 pmkalin72 написа:
вт май 28, 2019 3:26 pmdonmirone написа:

Здр Калин, 270 лв сегашната цена ли е. Може ли на лични тел на продавача и безплатен транспорт ли е включен
В сайта на Керпи има дистрибуторите. Транспорта е безплатен за Перник. Инак е десетина лева на км около Перник.
Дистр от Перник каза, че са 283 лв за тон , къде си видял за 270
stridata - специалист
вт май 28, 2019 3:41 pmdonmirone написа:
вт май 28, 2019 3:34 pmstridata написа:
Аз знам, че Керпито в София ще е на различна цена след края на месеца. Ако не спадне ще се мине на друг производител.
Stridata, различна имаш предвид по нагоре или по надолу
С малко, но надолу.
milenskior - специалист
Колеги някакъв коментар за пелетите от тази обява https://www.olx.bg/ad/slanchogledovi-pe ... dc58588482
Има ли някой да ги е ползвал и да сподели мнение.
Продавача се кълне че са перфектни и зареждал половин София, но аз съм си Тома неверни.
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 36

Тема "слънчогледови пелети предимства и недостатъци" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: