• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
вт май 28, 2019 6:26 pmLazarGanev написа:
h.hristov57, не знам защо, ама и Вашите не ги карат много. Тука у форума имаше едно момче мераклийче, купи си от Вашия напълно автоматизиран котел, дет го настройват дистанционно по нета, ама не можа да го изтрае барем един сезон и го пусна в продажба. После си взе някакъв дет викаш с "недостатъци в алгоритъма на управление на самата горелка", ма той не е много претенциозен и май е доволен вече 2 зими. Ма той може и да не разбира колкот тебе, та затуй да не е успял да го оцени :?
Не произвеждам и не продавам пелетни котли и горелки! Само ползвам,..но доста съм чел и разбирам достатъчно от тази материя! Вероятно,момчето за което говориш е ..цитат..
"Добре бе Анди, защо така обърквате хората? В педното изречение му казваш, че трипътния вентил започва да отваря след 60*С, а в следващото изречение му казваш да зададе 65*С на котела, което означава работна температура 55*С, т.е. трипътния вентил никога няма да отвори към радиаторите!
Повтарям се за не знам кой път:
При пелетна горелка с управление Натурела (в частност Грейко), и особено пък при наличие на антикондензен вентил, задължително трябва да е зададена температура на котела 80*С (с компромис може 75*С), за да се получават нещата!"
Със зададена температура 65*С се получават само проблеми!"
На питащия.... Христов му дадох отговор за нещо конкретно,което е с добро качество и цена!
LazarGanev - "Велик майстор"
ср май 29, 2019 3:50 pmh.hristov57 написа:
На питащия.... Христов му дадох отговор за нещо конкретно,което е с добро качество и цена!
Точно така, на Анди също му го бяха препоръчали :wink:
ср май 29, 2019 3:50 pmh.hristov57 написа:
...
На питащия.... Христов му дадох отговор за нещо конкретно,което е с добро качество и цена!
Бе и тия не ги карат много, та ги продават и гаранционни.
Зилената тема нещо замря, та са сещам, чи зе да ми липсва.
Очаквам възраждане. Като феникс от пепелта.
filmatoplo - майстор
:wink: Изкуствено ли не питате за термолукса ,ще трябва да го разглабям на парчета че да влезе в котелното ,имам отвор 71 см а котела е повече с ламарините :? :-D
ср май 29, 2019 9:41 pmfilmatoplo написа:
:wink: Изкуствено ли не питате за термолукса ,ще трябва да го разглабям на парчета че да влезе в котелното ,имам отвор 71 см а котела е повече с ламарините :? :-D
Съвсем несъзнателно пропуснах. Я кажи!
Ма ти още не си го фкарал, ко та питам.
Като свършиш тогас.
filmatoplo - майстор
:wink: Утре сутринта ще го разглобя ,и дано да влезе без бой :lol: :-D
чет май 30, 2019 7:52 pmfilmatoplo написа:
:wink: Утре сутринта ще го разглобя ,и дано да влезе без бой :lol: :-D
Да не пропуснеш фотосесията, че да има матрял в помощ на избиращите!
filmatoplo - майстор
Сем привет ребятачки :wink: Котела е вече на местото си ,влезе с бой :-D оказа се че дъното на котела било по широко с 3 см от тялото и не минаваше през 71 см отвор на входната врата ,за три бройки свалих касата на вратата :wink: Ако искате това да се случи и у вас -ставте лайк и подпишитес на мой канал :lol:
пет май 31, 2019 7:40 pmfilmatoplo написа:
Сем привет ребятачки :wink: Котела е вече на местото си ,влезе с бой :-D оказа се че дъното на котела било по широко с 3 см от тялото и не минаваше през 71 см отвор на входната врата ,за три бройки свалих касата на вратата :wink: Ако искате това да се случи и у вас -ставте лайк и подпишитес на мой канал :lol:
Ам дяка й твой канал, бря? Дяка да та лайкна?
То ясну, чи козия крак ши играй. То с негу ф ръка, мноОоогу лайкови та очакват.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Помощ при избор на пелетен котел и горелка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: